Фан клуб: МЗТ Скопје

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Хахаха, првпат оваа година да го видам Срки да се накурчи...Вака беше работата...

Ние у напад бевме, Срки се гради под кош ,навлече 2-ца на себе и Радуле остана сам на тројка...Уместо да си седи таму и да чека кога Срки ќе му врати повратен пас овој идиотов тргна да вкрстува со Пејановиќ баш у моментот кога Срки му додаваше...Ја фати еден од Торус и ни дадоа кош од контра...Срки нормално не се ни обиде да се врати у одбрана :icon_lol:...И кога почна да му вика на Радуле...Шо праиш ти бе ??? Иди више у курац, не знаеш една акција како што треба !!!!!! Ама сето тоа онака ко спремен да го тепа......

Малце живот и он да покаже ...:icon_lol:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
На еден тајм оут, Радуле го прашул Сркито дали да ја земе и да ја носи преку половина хехехе Газда беше, ај што не му додусија едно 15 фаула, па и ми се чини прв стрелец беше
 
Член од
19 март 2007
Мислења
372
Поени од реакции
2
На еден тајм оут, Радуле го прашул Сркито дали да ја земе и да ја носи преку половина хехехе Газда беше, ај што не му додусија едно 15 фаула, па и ми се чини прв стрелец беше
Среќа што ги погоди слободните иначе тешко нас ќе беше
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Da da ile e deckoto sto koga e tuka spaja i raspaja u F.A. hahahahahahahhahaha ile ne naviva se kara so dzandari i obezbeduvanje i pcue se zivo i divo na italijanski:D:D:D:D:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

pa normalno nema smelost na makedonski da gi pcue pa pcue na italijanski
 

Kajgana Shop

На врв Bottom