Фан клуб: МЗТ Скопје

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
hehe dobro nee cudno ali i ti dosta zboris mnogu raduvaj se dur mozes ke dojdete so nas ke go jadete sed bt i posle ke padnete pa ke kutis zatoa nemas pravo da zboris taka dali ke izgubat ili ke tepaat
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Што направивте бре дајте резултат од утакмицата или барем кажете кој победил:helou:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
abe u pm nasive novinari se za nigde, dva saati baram nesto za nasava kosarka nikako da najdam!! aj ako znae nekoj kaj moze da najdam tabelata i sto praat nasive neka mi dade link pls
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
abe u pm nasive novinari se za nigde, dva saati baram nesto za nasava kosarka nikako da najdam!! aj ako znae nekoj kaj moze da najdam tabelata i sto praat nasive neka mi dade link pls

Боље да не знаеш шо праат...Волку слаби не памтам некад да сме биле, едвај победуваме со Торус и Овче Поле а губиме од Вардар...Ова денес што беше не може да се нарече кошарка....Тоа што имавме среќа и што не примивме неколку чисти шутеви денес не е оправдување...Сеа сме ваљда 5-ти на табела , а можда и 6-ти од вкупно 9 екипи што значи дека грчевито ќе се бориме да не влеземе у плеј-аут...

За линк од табела чекај до утре пошо би требало да има у спорт...
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
fala brat !! inace ja neznam ovie raboti posto tesko mi e da pratam od stranstvo!!!
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
сТАНКОВИЌ ИМАШЕ животна утакмица мислам..... прав газда на теренот, едно време си ја зема топката и не ја даваше :pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom