Фан клуб: МЗТ Скопје

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.658
Поени од реакции
2.867
toa seljacisteto od resen neka ne jade gomna mnogu neka gleda mzt ete imal sreka izglea sea so amak da pogleda malce ali gabe koa izhubi mzt aj ke mu platat patot FA za so vardar sleden pat pa da se poraduva deka tepal mzt poz
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
toa seljacisteto od resen neka ne jade gomna mnogu neka gleda mzt ete imal sreka izglea sea so amak da pogleda malce ali gabe koa izhubi mzt aj ke mu platat patot FA za so vardar sleden pat pa da se poraduva deka tepal mzt poz



Наредна утакмица ќе има знаме FAMILY - RESEN:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.658
Поени од реакции
2.867
odlicno neka ima viknete go seljacisteto da dojde obavezno specijalen gostin mada ke se razocara od mzt ali sepak bil na utakmica protiv RABOTNICKI
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Си се помешал, не ти е овој Бојан идол, вашиот Боки ти е идол, поточно овој на сликите подоле:




Црвено ви стои, оооооооо

Se gleda na koj mu e idol...Postiras sexy slikicki od boki sto ti stojat na pozadina taka...uzvaj si.:baeh:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.658
Поени од реакции
2.867
ONAKA SE PALI COVEKOT NA MZT I TI PA LJUBOV E VO RPASANJE SESTRA DA MU RCNESE NEMASE DA SE ZAPALI TOLKU KOLKU STO MZT DA GO RCKAS NELI SVAKAS SE ZALJUBILO DETETO:vozbud:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Se gleda na koj mu e idol...Postiras sexy slikicki od boki sto ti stojat na pozadina taka...uzvaj si.:baeh:
1. Носите црвено
2. Самиот си кажа дека Бојан ти е идол
3. Општо познати сте по афинитетит по посилниот пол
4. Боки живее во реонот „Од Ѓорче Петров до Железничка„

Нека заклучат самите чив идол е Боки
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ONAKA SE PALI COVEKOT NA MZT I TI PA LJUBOV E VO RPASANJE SESTRA DA MU RCNESE NEMASE DA SE ZAPALI TOLKU KOLKU STO MZT DA GO RCKAS NELI SVAKAS SE ZALJUBILO DETETO:vozbud:

Па нормално бе, вие никад нема да дознаете што е љубов спрема клуб пошо сами признавте дека сте платени навивачи...Не ни требаат на нас вечери,ручеци , пијачки од потпуковникот за да навиваме на утакмица...Резил сте, ќе се видиме за 10 дена па ќе видиме кој е кој на нашава сцена...
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.658
Поени од реакции
2.867
JA LICNO NEAM NISO KORIST OD KLUBOT SI NAVIVAM ZA RABOTNCIKI USTE OD MAL IDAM TAKA DA NE ZAVISAM OD PARITE NA DR LICNOST NE MI NI TREBAAT DOVOLNO SUM SPOSOBEN SAM DA ZARABOTAM AKO NEKAD DOJDAM DO TOE PARI BI GO POTROSIL NA DRUZBA NA PIENJE I DR RABOTI ZA OPSTO DOBRO NA SITE
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
JA LICNO NEAM NISO KORIST OD KLUBOT SI NAVIVAM ZA RABOTNCIKI USTE OD MAL IDAM TAKA DA NE ZAVISAM OD PARITE NA DR LICNOST NE MI NI TREBAAT DOVOLNO SUM SPOSOBEN SAM DA ZARABOTAM AKO NEKAD DOJDAM DO TOE PARI BI GO POTROSIL NA DRUZBA NA PIENJE I DR RABOTI ZA OPSTO DOBRO NA SITE

Ти немаш , некој друг има...Кој ќе ве знае...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Која навивачка група сте вие со просек од 40-50 души на утакмица? Се собирате само против МЗТ
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Која навивачка група сте вие со просек од 40-50 души на утакмица? Се собирате само против МЗТ


Oпшто докажано...тоа е сварно срамота да се собираш против мзт само!!!:toe:
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
1. Носите црвено
2. Самиот си кажа дека Бојан ти е идол
3. Општо познати сте по афинитетит по посилниот пол
4. Боки живее во реонот „Од Ѓорче Петров до Железничка„

Нека заклучат самите чив идол е Боки
еј брат полека малце, не се изразувај така нема да те сватат, не за друго :pos2: од центар се ти забораваш а ? хаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom