Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
lele cim se palite na torus znaci beda ste ej.....:pos2::pos2:

Класично центарско нежно момче..Меша 2 различни екипи..А очајните момци во црвено дошле да провоцираат на МЗТ - соколи?! И кажете дали тоа не е очајно! Не можат кај нас па си рекле ај на домашен терен ќе се пренемагаме сеа! ццц

О ГОСПОДЕ,ВЕРУВАЈ МИ, ГО Е*АМ ЈАС РАБОТНИЧКИ,
ГО Е*АМ ЈАС РАБОТНИЧКИ,
И ЦЕНТАРСКИТЕ ПИ*КИ!!
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
znaes sto nejintereno sto vie so ova dokazavte deka postoite samo za nas, dojdovte na mzt- sokoli samo radi family , a rabotnicki da igra so sokoli nitu eden od vas duri i vas potpukovnik nema da bide u sala
зависи .... ако му ја измијат колата , исчистат куќата или нешто слично тогаш ќе им даде дозвола путпуковник коле. нормално со инструкции за кого да навиваат да не дојде до забуна
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
lele cim se palite na torus znaci beda ste ej.....:pos2::pos2:
Ние се палиме на Торус/Соколи сме беда...ок

А што ве прави вас тоа што се палите на Потпуковникот?

Помош.... има 6 букви доколку е множина.... почнува на П, завршува на РИ...Што се Сити Парк Бојс? Наградно питање...


П _ _ _ Р И
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Ние се палиме на Торус/Соколи сме беда...ок

А што ве прави вас тоа што се палите на Потпуковникот?

Помош.... има 6 букви доколку е множина.... почнува на П, завршува на РИ...Што се Сити Парк Бојс? Наградно питање...


П _ _ _ Р И
П Е Д Е Р И ???
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ги прибираме твашите одговори, и после по случаен избор ке го избереме добитникот на наградата
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Ги прибираме твашите одговори, и после по случаен избор ке го избереме добитникот на наградата
Мислам дека нема да има ниту еден неточен одговор :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Не знам зашто уште се расправаме на темата за тоа како ЦПБ намерно не не пуштија во сала. Тоа е повеќе од јасно и вакви форумџии како овој од ЦПБ кој што почнал да иде во сала од пред месец дена затоа што слушнал дека неговата навивачка група се собира (само и исклучиво) кога доаѓаат ФА, е безмислено да му се реплицира.

И доста ни ја труете темата, ова е Фан клуб МЗТ Скопје
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Што прави Будо - Мудо на сликава?



Одговорот ќе го најдете на: http://radical.blog.com.mk/node/191221

Само за оние кои го знаат Будимир Јоловиќ а.к.а Будо Мудо и неговиот стил на облекување...другите, не си го трошете времето
 

Kajgana Shop

На врв Bottom