Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Postovani clanovi Kajgana foruma

Ispostovao sam sve clanove koliko sam mogao poslao sam oko 15 lista onima koji su me zamolili za liste isao sam unazad do 15.oktobra 2015 godina u privatnim porukama unazad.

Ok neko je dobio ono sto je trazio neko manju neko vecu listu sve u zavisnosti sta je trazeno i dodajem bilo je pitanja za HD kanale makedonske nisam poslao jer se tesko dolazi do tih programa i lista a svako od nas zadrzi nesta i za sebe.

Slao sam domace liste sa sportskim kanalima u kojima imaju i Sport klubovi i Arene 1280x720 HD itd... ali nisam slao iste liste znaci poslao sam svima razlicite liste

Ko kaze da nisam slao liste nek Jede G**na a druga stvar ako je potreban dokaz sve sam notirao kome sam sta poslao i poruke mogu da slikam u svako vrijeme da govorim ISTINU I SAMO ISTINU da sam svima ugodio koliko sam mogao i koliko su mi mogucnosti dozvoljavale

Pozdravljam sve clanove Kajgana Foruma i nadam se da sam svima pomogao koliko sam mogao

Zivili[DOUBLEPOST=1454471406][/DOUBLEPOST]Do ovih kanala je malo teze doci do liste jer sam imao pitanje za HD makedonske kanale NE zamjarite meni ako nisam poslao jer se stvarno teze dolazi do makedonskih programa HD tj. ARENA Sport i Sport klubovi 1920x1080

Samo mali dokaz da imam te programe nista vise.....
Smart Tv / Fork Player

downloadfile.jpeg downloadfile-1.jpeg downloadfile-2.jpeg
 
Последно уредено:
Член од
26 август 2013
Мислења
213
Поени од реакции
245
Барам iptv stream од македонски, албански и бугарски програми и ништо друго. Чекам понуди во ПП
 

l33tz

Macedonian Security Crew
Член од
9 септември 2007
Мислења
84
Поени од реакции
34
Не се логирајте на линковиве од Zikmik, лажни се и имаат малициозни работи во позадина.
 
Член од
22 јуни 2015
Мислења
98
Поени од реакции
23
Sota ja te lijepo zamolio dal imaš još kojeg talijana za poslati pa mi nikako ne šalješ,
 
Член од
30 декември 2015
Мислења
82
Поени од реакции
143
Не се логирајте на линковиве од Zikmik, лажни се и имаат малициозни работи во позадина.
O cemu bre ti pricas???
To su kamere za video nadzor postavljene po makedonskim gradovima i koje korisnici nisu zastitili dobrim lozinkama vec koriste osnovna podesavanja.
Kakva bre maliciozna rabota, dokazi!
I sta, sad sam ja svaku od tih 10-tak IP hakovao, ubacio virus na te servere i poslao na ovaj forum?
Bas cu se leba najesti od hakovanja ljudi sa ovog foruma!

untitled.PNG
untitled1.PNG
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom