Кладилница (Генерална дискусија)

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.095
Што му е на Џејмс бе му паѓа топката зицери утиња бунари праи мн слаб
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Многу малце шутира so called "king".
Ne e salam ovaj ejjj..dusata mi ja izvadi ova godina ..poloso od ovaj januari nikad ne sum pominal,a bas dobro pamtam,sekogas najdobar plus sum imal prv i vtor mesec od godinata ..
Ti ibam i sreka i se .
I eve,si zavrsi za vecer,vazno si promasi se zivo i divo,i si izleze .
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.073
Поени од реакции
36.740
Валенсија 1 Т1 ... 2,15 коеф. Трупајте куќи дворови викендици , се шо имате у облик на недвижнини па може и у облик на движнини , на пример жените. :pos:

Секој што игра на поголеми уплати ќе стави на Валенсија и ќе кулира викендов. Никакви комбинации не се потребни со мртвите Рома.
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Валенсија 1 Т1 ... 2,15 коеф. Трупајте куќи дворови викендици , се шо имате у облик на недвижнини па може и у облик на движнини , на пример жените. :pos:

Секој што игра на поголеми уплати ќе стави на Валенсија и ќе кулира викендов. Никакви комбинации не се потребни со мртвите Рома.
Аха, дека Валенсија не се мртви :D
Реално редно е Валенсија да добие, и Рома е чист 1 :)
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Како бе Барселона не ги тепаа Лаборал сношти. Како, само она ме утна ебаго.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.073
Поени од реакции
36.740
Аха, дека Валенсија не се мртви :D
Реално редно е Валенсија да добие, и Рома е чист 1 :)
Валенсија е ала Барса за Рома. Скинаа бодови и на Реал и на Барса на домашен терен. Утре ќе го истурат Хихон со најмалце 3-4 гола. Не дека и Рома нема да тепа редно е веќе , али не гледам зошто да се комплицира кога имаш чисти 2.15 на Валенсија 1 Т1. Освен ако лакомаш па да ги играш двете. Јас ставам 100 евра најмалце на Валенсија утре. :D
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Валенсија е ала Барса за Рома. Скинаа бодови и на Реал и на Барса на домашен терен. Утре ќе го истурат Хихон со најмалце 3-4 гола. Не дека и Рома нема да тепа редно е веќе , али не гледам зошто да се комплицира кога имаш чисти 2.15 на Валенсија 1 Т1. Освен ако лакомаш па да ги играш двете. Јас ставам 100 евра најмалце на Валенсија утре. :D
То ме чуди и мене, против Барса и Реал изиграја на ниво, а со Валекано кога ги гледав делуваа како распашана банда на терен. Треба да го добијат Хихон се пласираа полуфинале во купот можи самодовербата им се кренала, а ако не почнат да ги победват таквите екипи на Местаља нека се поздрават со Европа за наредна сезона.
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Ti ibam crncugata,ovaj ne e salam,ova godina dusata mi ja otkorna .
B.Dortmund 1&3+
Linfield 1&3+
Rangers 1&3+
S.Curry 29.5-
Uplata 1000den
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Како ви се клават толку пари на играчи бе, после цацко ви е крив.
Кога веќе играте на голема уплата играј си ко чоек сингл на дуплирање и ај со здравје.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
GSW h2 prvo poluvreme ne e za site pari ?! 9 razlika na poluvreme so filadelfija bi trebalo bez problem da vleze..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom