Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
РОКИ најде на кој да објаснуваш како се пише Family тоа е нешто многу сложено за него бе неможе да го свати слушнал Фемили и мисле дека така се и чита уште кога е од Кавадарци се треба да ти биде јасно :vozbud::vozbud:.
da ne sakas da ti drzam casevi angliski?
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Значи докажано е со факти дека во кавадарци има најглуп народ ...

Како прво јас не гледам ништо смешно на ова ... како второ темата ти е сосем згрешена . како трето само заради вас престанав да го посетувам форумот , оти преку к*р ми е да ве читам тука како се глупирате , сељаци..

Фемили , ке одите ли во Битола ?
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Значи докажано е со факти дека во кавадарци има најглуп народ ...

Како прво јас не гледам ништо смешно на ова ... како второ темата ти е сосем згрешена . како трето само заради вас престанав да го посетувам форумот , оти преку к*р ми е да ве читам тука како се глупирате , сељаци..

Фемили , ке одите ли во Битола ?
ne, ke se cuvame za ohrid , ma da kako sto cuv jas i mzt i pelister ke ja pustaat utakmivata i ke bide mnogu interesno moze da zavrsi 0-0 :pos2: :pos2:
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
Значи докажано е со факти дека во кавадарци има најглуп народ ...

Како прво јас не гледам ништо смешно на ова ... како второ темата ти е сосем згрешена . како трето само заради вас престанав да го посетувам форумот , оти преку к*р ми е да ве читам тука како се глупирате , сељаци..

Фемили , ке одите ли во Битола ?
DOBRO BE A TI STO MISLIS DEKA SI NESTO POAREN
 
Член од
3 април 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
A so sakas da kazis deka u strumica ima nogu pameten narod i e povreden od naseto glupavo ponasanje a taka li petar aj da ne se karame pak najozbilno ti vikam!!!
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
A so sakas da kazis deka u strumica ima nogu pameten narod i e povreden od naseto glupavo ponasanje a taka li petar aj da ne se karame pak najozbilno ti vikam!!!
Јас несакам со никој да се карам , ама кога веке пишувате , пишувајте на вашиот фан клуб што сакате , а не одите по други фан клубови и провоцирате со постови што немаат врска ни со темата ни со фан клубот , јас незнам што имаше смешно на овој линк што го постиравте , и зошто баш на овој фан клуб ??? дали има логика ?? ...свакаш ? поздрав...

До фемили ..

Па нели најавувавте 6 автобуси за во битола ? што се случи ???
 
Член од
3 април 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Ama voa e fan club na mzt eve i ti pisis na nego :D i ne gledam nikoj da te provocira ti si mu napisal na lozari-istok deka si nogu poaren od nego ti provociras
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
ок ај да не заебиме тука темата ... како сака нека е :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom