Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Абе во тоа биди сигурен дека ќе дојдеме ... и дека Ајдуци нема да ја остават струмица сама во купот...
Абе кога си идевме од Струмица верувај дека Водичот на Лозари беше многу наапан заради знамето, и рече дека во Кавадарци тешко играчите на Струмица да дојдат до салата, а не па ли и навивачите...
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
OK ajde odam offline ne mozam veke da se karam
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе во тоа биди сигурен дека ќе дојдеме ... и дека Ајдуци нема да ја остават струмица сама во купот...
Секако дека одиме за купот !

Абе кога си идевме од Струмица верувај дека Водичот на Лозари беше многу наапан заради знамето, и рече дека во Кавадарци тешко играчите на Струмица да дојдат до салата, а не па ли и навивачите...
Вие 67 луѓе нема да направите ништо, велите дека ние сме биле јаки само на зборови, се виде сношти кој се јаки на зборови, а кој на ДЕЛО !
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Секако дека одиме за купот !



Вие 67 луѓе нема да направите ништо, велите дека ние сме биле јаки само на зборови, се виде сношти кој се јаки на зборови, а кој на ДЕЛО !
Да бе тоа ти исто кога колиш прасе еден го држи а другиот коли така беше и сношти и тоа е факт ама нека ви оди на чест тоа на тие што бе одговорни за тоа..
 
V

Viktoranius

Гостин
Да бе тоа ти исто кога колиш прасе еден го држи а другиот коли така беше и сношти и тоа е факт ама нека ви оди на чест тоа на тие што бе одговорни за тоа..
Ок, јас бев главниот иницијатор за да ви го земеме па што ?
Јас ги поттикнав да го земеме, иначе вие сте прости што си го закачивте таму. Зошто кога дојдоа Фемили си го ставија на трибина и имаше 5-6 луѓе околу него. Треба да учите уште !
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Секако дека одиме за купот !



Вие 67 луѓе нема да направите ништо, велите дека ние сме биле јаки само на зборови, се виде сношти кој се јаки на зборови, а кој на ДЕЛО !
a vie mislis 5000 ste
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Не сме 5000, ама вчера бевме околу 200-250 луѓе !
Ууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу
БАТОООООООООООООООООООООООООООООООО
аман бре што направивте.
П.С ДА не претера малку а ..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе да се тропне нешто... Иако беа колку нас беа замешани во обичната публика и мислат кој знае колку се.. Ние беме бомба за нив:vozbud:

E веке преку глава ми е од глупости кога ке направите публика како нашата ОК ... а сега Врати се на темата ...
 
Член од
3 март 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
ако сакат и 45 играчи нека донесат фени е шампион!!!!!!!!!!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom