Фан клуб: МЗТ Скопје

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
abe skopski pedercinja edni neznam so se pravite mn grafjani koa
1 vo . ste napisale lozari vo seloto kavadarci na eden klip___ ja neznam koe e povece selo mene vasata sala povece mi lici na stala za ovci kravii i kozi, a nasata e gordost za makedonija. imame najubava sala vo REPUBLIKA MAKEDONIJA
zatoa za voa vece
3
2
1
TISINAAAAAAAAAAAAAAA
2 ro nemate pari ni za transparenti i za nisto tie edni bluzi gi nosete 100 godini a tie znaminjata vi fatile prasina zatoa pak
3
2
1
tisinaaaa
feni e sampion i gabe se zanesuvate hahahahahhahaahaahhah i
neznam za vas kkao idese titulaaaa
mozebi nemame navivaci kako sto treba no ce pravime muabet posle 3-4 godini a inace svaka vi cest za naavivanje
pozzzz i nemoj da pisite gluposti selo, takvi raboti ako si makedonec
ZATOA STO TI ZIVEEES VO MAKEDONIJA
:nenene::nenene::nenene::nenene: тоа е решено одамна и крај на дискусија за тоа да гледаме напред во иднината а тоа што сме какви сме нека проценат тие што се компетентни за тоа ај поздрав.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
abe skopski pedercinja edni neznam so se pravite mn grafjani koa
1 vo . ste napisale lozari vo seloto kavadarci na eden klip___ ja neznam koe e povece selo mene vasata sala povece mi lici na stala za ovci kravii i kozi, a nasata e gordost za makedonija. imame najubava sala vo REPUBLIKA MAKEDONIJA
zatoa za voa vece
3
2
1
TISINAAAAAAAAAAAAAAA
2 ro nemate pari ni za transparenti i za nisto tie edni bluzi gi nosete 100 godini a tie znaminjata vi fatile prasina zatoa pak
3
2
1
tisinaaaa
feni e sampion i gabe se zanesuvate hahahahahhahaahaahhah i
neznam za vas kkao idese titulaaaa
mozebi nemame navivaci kako sto treba no ce pravime muabet posle 3-4 godini a inace svaka vi cest za naavivanje
pozzzz i nemoj da pisite gluposti selo, takvi raboti ako si makedonec
ZATOA STO TI ZIVEEES VO MAKEDONIJA

дечко занес те тепа ... ај те молам 1,2,3 ОУТ ... тоа е тоа ... не се занесуваме ... ке дојде и тој ден кога фени ке изгуби и од МЗТ ... Ништо не е чудно да отпадне и од купот ... јас не велам дека и Струмица не може ...али ке видиме на крај кој ке е :kesa::kesa: :wink:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.985
Драги Монко..
Мене да ми земат Ајдуци знаме мислам дека во истиот момент ке се обесам/упуцам/отрујам...или ке се скријам и ке си ќутам во најамала рака,ама тоа може да го направиме јас и други номални луѓе што имаат срам а ти опинок еден наместо да превземеш некоја од горниве мерки си додшол и сереш против нас...
Ајдуци битно си прават историја на вас превземи нешто во тоа не удирај таму кај што никој не може опнок еден
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Ако за него ништо не значи еден Транспарент газдата ке им купи нов :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Фан Клуб:Мзт Скопје,алоо:toe:
Абе кога се работе за некои провокации или нешто слични не се гледа кај се пишува. Може некогаш и во фудбалска тема ке преминеме да расправаме за нашите глупости али таа ти е...
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
abe skopski pedercinja edni neznam so se pravite mn grafjani koa
1 vo . ste napisale lozari vo seloto kavadarci na eden klip___ ja neznam koe e povece selo mene vasata sala povece mi lici na stala za ovci kravii i kozi, a nasata e gordost za makedonija. imame najubava sala vo REPUBLIKA MAKEDONIJA
zatoa za voa vece
3
2
1
TISINAAAAAAAAAAAAAAA
2 ro nemate pari ni za transparenti i za nisto tie edni bluzi gi nosete 100 godini a tie znaminjata vi fatile prasina zatoa pak
3
2
1
tisinaaaa
feni e sampion i gabe se zanesuvate hahahahahhahaahaahhah i
neznam za vas kkao idese titulaaaa
mozebi nemame navivaci kako sto treba no ce pravime muabet posle 3-4 godini a inace svaka vi cest za naavivanje
pozzzz i nemoj da pisite gluposti selo, takvi raboti ako si makedonec
ZATOA STO TI ZIVEEES VO MAKEDONIJA

abe kopac ne se blamiraj ziti se kroi si go tamu lozjeto i ostajne nas na mira, vie nikogas nema da stignete da bidete family aerodrom , i dosta so nasi finti se koristis , najdete nesto novo aman veke od kopiranje!!!


za 3-4 godini vie nema ni da postoite i zatoa molite ne ne zamaraj
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе кога се работе за некои провокации или нешто слични не се гледа кај се пишува. Може некогаш и во фудбалска тема ке преминеме да расправаме за нашите глупости али таа ти е...

епа чим не се гледа нека пиши у фудбал ...
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
епа чим не се гледа нека пиши у фудбал ...
Не ме свана што сакав да кажам...Сакав да кажам дека некогаш кога си изнервиран нешто, не гледаме (опширно зборувам) дека на нечија тема зборуваме за глупости (барем според мене)...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
jas kako sto sledam ajduci ne dojdoa ovaa godina na niedno gostuvanje , da ne nedojdat i vo kavadarci pa da ne nemate kako da im vratite
Абе они се луѓе само на зборови само во Струмица добиваат сила со Полиција и обезбедување а на страна нека одат да ја видиме нивната сила колку е а ако не дојдат ќе ми биде многу криво веруј не си свесна колку сум гневен вака у живот волку ме нема изнервирано некој дааа.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе они се луѓе само на зборови само во Струмица добиваат сила со Полиција и обезбедување а на страна нека одат да ја видиме нивната сила колку е а ако не дојдат ќе ми биде многу криво веруј не си свесна колку сум гневен вака у живот волку ме нема изнервирано некој дааа.
Уште продолжувате нема веза,ама незнам сварно што си правете фантазии на мозокот,сто ке ги тепате?ке и го украдете транспарентот?НИКОГАШ.!.
Подобро признајте дека згрешивте,бидејки го оставивте транспарентот таму,отколку да се заканувате дека вие ке го земате нашиот:pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе во тоа биди сигурен дека ќе дојдеме ... и дека Ајдуци нема да ја остават струмица сама во купот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom