Фан клуб: МЗТ Скопје

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
aha i taka vie nikogas ne doagate pa mtv se zazali da ja dava na tv da mozete i vie da gledate
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХех браво еј кај го најде даааа закон се сликите ТУБАТА:pos2::pos2::pos2: неможам да се изнасмеам ХИХИХИХИИХИХХИ леле леле абе Марко Марко од кај го најде бе а ?

ima tipot svoj del na sajtot mkmetal.
tezok idiot.trgnete go od tribina.
posto idiotizmot e zarazna bolest!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ima tipot svoj del na sajtot mkmetal.
tezok idiot.trgnete go od tribina.
posto idiotizmot e zarazna bolest!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ако би ме прашал мене или ако јас одлучувам јас не би го пуштил уште еднаш во сала да влезе ама таа е мора и такви да има народот да има за што да се смеее а тоа е голем срам пред се замене и за сите други прави личности кои се на трибина ама има надлежен таму кој решава дали да го приме или да го брка додека е така кај нас никогаш нема да го достигниме она рамниште на групи како вас ако нема права љубов нема ништо веруј му и самиот го знаеш тоа..
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Ако би ме прашал мене или ако јас одлучувам јас не би го пуштил уште еднаш во сала да влезе ама таа е мора и такви да има народот да има за што да се смеее а тоа е голем срам пред се замене и за сите други прави личности кои се на трибина ама има надлежен таму кој решава дали да го приме или да го брка додека е така кај нас никогаш нема да го достигниме она рамниште на групи како вас ако нема права љубов нема ништо веруј му и самиот го знаеш тоа..
inace cisto informativno imam uste snimki kako toj serifot se glupira ama mislam deka eden klip e dovolno vnimanie posveteno na takov idiot.
 

Rosoner4e

GFK Tikves-Kavadarci
Член од
20 јануари 2008
Мислења
179
Поени од реакции
1
inace cisto informativno imam uste snimki kako toj serifot se glupira ama mislam deka eden klip e dovolno vnimanie posveteno na takov idiot.
Море ај ако сакаш да ми дадеш некоја снимка ама без шерифот ми треба замене некој клип ако сакаш или пак дај и на аеродромка она ќе ми прате на skype ај фала однапред..
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ni simik , ni drugiot srbin nema utre da igraat :vozbud:
osekjam utre ke bide golem den.den za pobeda.
ke gi tepame pedercinjata posle dolgo vreme kaj niv doma.
samo nema da bide interesno na tribina ako ne doagjaat cpg.
a i ako doagjaat pak ke bidat zakjuteni.
vreme e da se promovira zamenata za simic za narednite 10 godini.ke mu se tresat racete na karakolev koga ke ne vidi na tribina.
treba crncite da prorabotat ,edno posteno zabivanje na smith bi predizvikalo erupcija i rusenje na luna parkot.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ах без Симиќ нема да биде толку интересно, а и без ЦПБ. Како и да е утре мислам дека е време конечно да се победи во Парк. Ако утре не биде не знам кога.
 
V

Viktoranius

Гостин
Со среќа утре, а ќе дават ли пренос и ако дават во колку часот играте ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom