Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
kako prvo drugar mi vtoro ajduk treto piperka hmmm da ne mislas na cuska a? more vii nemate pari glupaci virani da da gospod ne u play off use 1000 godini niso d ane osvoite i use eden zemjotres da ve ekne ke mi bide milo
more da znaes kakov zemjotres ke ja akne sestra ti, ke treba da ja nosis kaj dr.Marjan Stojovski da ja krpi za da ne i padne utroba dodeka odi:baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
kako prvo drugar mi vtoro ajduk treto piperka hmmm da ne mislas na cuska a? more vii nemate pari glupaci virani da da gospod ne u play off use 1000 godini niso d ane osvoite i use eden zemjotres da ve ekne ke mi bide milo
ako se sluci uste eden zemjotres u skopje i te umres od glad posto ke nema kade da gi prodavas CUSKITE
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
0
taa aerodromka izglede posalam rabota nema nego da pise tuka znaci saa se glede koj s eprosti c c c c recnik ke vi se izmocam u recniko so go imate peskir vrukina iskoci tava lee vasio recnik a ?glupaci
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
abe cakor4eto da te prasam edno seriozno prasanje,dali imas uopste pojma koj e drMarjan Stojovski?
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
abe cakor4eto da te prasam edno seriozno prasanje,dali imas uopste pojma koj e drMarjan Stojovski?
posto ne dobiv odgovor na ova,za tebe relativno tesko prasanje aj drugo ke ti postavam dodeka cekas da stane nekoj od dugarcinjata i da ti kaze koj e i sto raboti Stojovski
KOJ e Veljo Tantarov?
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
e radical aerodromka i site sto ste od family aj gledi si ja rabota saa da vi ja opnam taa familija ostavejte go victoranius da ne vi ja skapam na site glavata u sr da ne vi doom u vasto selo ostavejte mi drugaro oti ke ve izbisam od mappata na sveto ne od mak glupaci
oooooo ziti se nemoj!!! e nie bas od tebe e plasevme. abe sedi si madro vo toa bugarskoto selo da ne bides modro. ti udril pubertetot vo glava i ke kazuvas prikazni tuka
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
taa aerodromka izglede posalam rabota nema nego da pise tuka znaci saa se glede koj s eprosti c c c c recnik ke vi se izmocam u recniko so go imate peskir vrukina iskoci tava lee vasio recnik a ?glupaci
barem nie na nas zargon zborime (ako znaes sto e toa zargon), a vie ako ne si se slusnal zborite kako da ste od kjustendil, bg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom