Фан клуб: МЗТ Скопје

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
utre pred sala neznam tocno vo kolku saat znam deka pocinja vo 6h ke sedime pred sala i ke peeme pak nema da mozat da ne izbrkaat :bip:
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
dobro be ovie od mtv normalni li se? enda utakmica ne dadoa na tv, ne smeeme ni vo sala?
do koga vaka?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.993
МЗТ го акнале Пелистер 3 разлика:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot:
Ај нека им ѕвони сега
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Тепавме 90:88, Јане 28 коша, Бол животна парија со 32
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Znaev,Znaev,Znaev .....


Taka treba...da se znae deka Mzt ne e aucajder i ovaa godina:)...iako e samo pocetok na sezona..mnogu vazna pobeda na Mzt protiv edna jaka ekipa kako sto e Pelister....
Bravo momci samo napred....

MZT!
 

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
Честитки...до МЗТ за победата..со Господ напред да продолжете така.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Честитки како да сме озвоиле Куп Радивоје Корач хехеххе
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Честитки како да сме озвоиле Куп Радивоје Корач хехеххе
lelele stvarno, ova i pred sala se smeevme se palime so kure i zoki kako sme gi tepale rabotnicki 99 god tamu i dude doaga i vika alooooo psihopati 13 tituli imaat a vie prajte muabet za edna mizerna pobeda!!!! lelel radikal kako se ukutevme :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
lelele stvarno, ova i pred sala se smeevme se palime so kure i zoki kako sme gi tepale rabotnicki 99 god tamu i dude doaga i vika alooooo psihopati 13 tituli imaat a vie prajte muabet za edna mizerna pobeda!!!! lelel radikal kako se ukutevme :pos2:
А замисли ме мене, со сите џандарски погледи вперени кон мене, кога ја залепи швеѓанецот бананата, во празната сала кога скокнав? Па кога даде американецот на минута до крај фаул кош и заводевме 4, дури и срам ме фати :))))))

Заклучок: Не сме арни, ни треба детален лекарски преглед, како мене, така и на вас на дождот и на студот надвор :)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.993
lelele stvarno, ova i pred sala se smeevme se palime so kure i zoki kako sme gi tepale rabotnicki 99 god tamu i dude doaga i vika alooooo psihopati 13 tituli imaat a vie prajte muabet za edna mizerna pobeda!!!! lelel radikal kako se ukutevme :pos2:
Лошо друштво си нашла:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot: типот е млатнат и бегај од него:bilokojzbot::bilokojzbot:
И сега ајде кажете ми вака кој е следен дома-гости не е битно, и кога е Кавадарци мноооогу ми се иде тами после Струмица мислам дека ке ми е најомилено гостување.....ако се десат т.е
 

Kajgana Shop

На врв Bottom