Сакам да знам!

Член од
30 мај 2015
Мислења
31
Поени од реакции
6
Сакам да знам
Како се трга песна кога некој ти звони и си пее во позадина
Јас сум корисник од Вип и дали некој знае како можам да ј тргнам


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A

aye

Гостин
Зашто кога се логирам преку мобилен интернет ми дава дека ип адресата ми е банирана?
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.724
Поени од реакции
1.482
Дали приклучокот за автопатот кон велес од кај катланово е затворен со банкина?
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
118
Поени од реакции
157
Ми се одлепи бројчето на дресот, некој да знае начин да го залепам а да не го оштетам?
Предпоставувам со влажна крпа и пегла е лоша идеја оти еднаш залепен вторпат тешко да го залепам. Некој текстилен лепак? Anything? :)
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
704
Поени од реакции
1.585
Да прашам нешто ке сум многу БЛАГОДАРЕН доколку ми помогне некој, да не должам ке одам одма на главното
-Комшијата мој реди секоја година вино во подрум и јас си пијам си точам, ама лани виното имаше мирис ја јаца но пак го пиев... Еве годинава стаде пак вино и годинава ја има истата специфична миризба, ...Зошто е тоа, дали е лошо , дали е штето, ме интересира само дали можам да си продолжам си пиење :):):):) А ВИНОТО ВКУСОТ ОДЛИЧЕН само миризбата е иста.... не ми замерувајте на прашањево не редам јас вино за да знам , само го пијам:LOL::sneaky::D:cool::cool::P:P:P
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
118
Поени од реакции
157
Да прашам нешто ке сум многу БЛАГОДАРЕН доколку ми помогне некој, да не должам ке одам одма на главното
-Комшијата мој реди секоја година вино во подрум и јас си пијам си точам, ама лани виното имаше мирис ја јаца но пак го пиев... Еве годинава стаде пак вино и годинава ја има истата специфична миризба, ...Зошто е тоа, дали е лошо , дали е штето, ме интересира само дали можам да си продолжам си пиење :):):):) А ВИНОТО ВКУСОТ ОДЛИЧЕН само миризбата е иста.... не ми замерувајте на прашањево не редам јас вино за да знам , само го пијам:LOL::sneaky::D:cool::cool::P:P:P
У кратки црти незнае да го прави, а дека му е нешто не му е ништо :)
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
Да прашам нешто ке сум многу БЛАГОДАРЕН доколку ми помогне некој, да не должам ке одам одма на главното
-Комшијата мој реди секоја година вино во подрум и јас си пијам си точам, ама лани виното имаше мирис ја јаца но пак го пиев... Еве годинава стаде пак вино и годинава ја има истата специфична миризба, ...Зошто е тоа, дали е лошо , дали е штето, ме интересира само дали можам да си продолжам си пиење :):):):) А ВИНОТО ВКУСОТ ОДЛИЧЕН само миризбата е иста.... не ми замерувајте на прашањево не редам јас вино за да знам , само го пијам:LOL::sneaky::D:cool::cool::P:P:P
Вообичаено во дрвените бочви се пали сулфур за дезинфекција на бочвата. Доколку се употреби поголема количина или не се направи правилно, во бочвата може да има остатоци од сулфур . Сулфурот има мирис на расипано јајце.
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
704
Поени од реакции
1.585
Вообичаено во дрвените бочви се пали сулфур за дезинфекција на бочвата. Доколку се употреби поголема количина или не се направи правилно, во бочвата може да има остатоци од сулфур . Сулфурот има мирис на расипано јајце.
Штетно е или не по здравје ?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.770
Поени од реакции
14.051


Занемарете го текстот (meme e), кој е ликов од сликата? Да не е од еден музички видео спот, само никако не ми текнува на песната знам ја имам слушнато на VH1 како помал. Мислам дека во спотот овој е ''чудовиште'', живее сам во замок и е заљубен во една девојка.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147


Занемарете го текстот (meme e), кој е ликов од сликата? Да не е од еден музички видео спот, само никако не ми текнува на песната знам ја имам слушнато на VH1 како помал. Мислам дека во спотот овој е ''чудовиште'', живее сам во замок и е заљубен во една девојка.
Брат... ова е Палпатин a.k.a Darth Sidious, главниот негативец од Star Wars :D
 
Член од
1 август 2009
Мислења
453
Поени од реакции
960


Занемарете го текстот (meme e), кој е ликов од сликата? Да не е од еден музички видео спот, само никако не ми текнува на песната знам ја имам слушнато на VH1 како помал. Мислам дека во спотот овој е ''чудовиште'', живее сам во замок и е заљубен во една девојка.
Изгледа те потсеќа на спотов на Meatloaf:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom