Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Маркец веројатно на позајмица. Многу ми е криво што за него бев во право (веројатно, уште ќе има време за демант). Дури трубев дека Маркец е преценет играч и дека тешко ќе му биди да се наметни во Ливерпул, поголем дел на фанови на Ливерпул (поточно, тие кои го прателе Маркец од порано) ме правеа будал. Стварно ми е жал, пошто искрено мислев дека можи да ме демантира, откако од јануари месец почна да пружа многу подобри партии.
Сепак, мислам дека позајмицата на Маркец е од друг калибар за разлика од тие на Балители, Аспас, Луис Алберто и останати на кои на чело им пишува/ше дека нивните денови им се избројани на Енфилд, сметам дека Маркец ако прикажи добри партии во Фенер, пак ќе добие шанса во ЛФЦ од наредна сезона.
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
абе ќе си глеаме на флешскор ко стално..
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
dali nekoj ima frekfencii za sk 4 za na satelitska ako toa nema dajte dobar strim[DOUBLEPOST=1440859117][/DOUBLEPOST]otepani[DOUBLEPOST=1440859825][/DOUBLEPOST]lovren
 
Последно уредено:
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
Не не, ова не е Ливерпул, ова се маскирани играчите на ФК Златни деца од Егри. Срамота!
Дури и најмизерен Ливерпул низ годините барем создавал шанси, играл нешто и не губел дома 0-3 од мизерни екипи.
Ловрен како во киндер јајце да е паднат ама без упатсво и грешно склопен на крајот.
Господ напомош само!
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
@RickyLFC9, дали сега сфаќаш зошто Игор некогаш одговара арогантно? Дали ги читаш коментарите на Редс? Ете тој е тој македонски менталитет, за жал. Кога победуваме сите се супер, кога купиме сите се за продажба.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.317
Поени од реакции
10.610
@RickyLFC9, дали сега сфаќаш зошто Игор некогаш одговара арогантно? Дали ги читаш коментарите на Редс? Ете тој е тој македонски менталитет, за жал. Кога победуваме сите се супер, кога купиме сите се за продажба.
Абе остај македонски менталитет. Секаде е така и нормално е да има нервози и пцовки. А со тоа победување и губење небаре нон стоп победуваме па чат пат ќе киксниме и ајде сега оти биле расипани навивачите оти се нервирале не можело стално да се победува. А уствари обратно е годиниве наназад. 2 ќе тепаме, 4 ќе киксираме. Разбирливо е зошто има фрустрации
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Абе остај македонски менталитет. Секаде е така и нормално е да има нервози и пцовки. А со тоа победување и губење небаре нон стоп победуваме па чат пат ќе киксниме и ајде сега оти биле расипани навивачите оти се нервирале не можело стално да се победува. А уствари обратно е годиниве наназад. 2 ќе тепаме, 4 ќе киксираме. Разбирливо е зошто има фрустрации
Има разлика од фрустрации и критики кон некој играч/менаџер или што и да е, до пцовки упатени до играчите, до истите тие кој пред 5 дена беа супер.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.317
Поени од реакции
10.610
Има разлика од фрустрации и критики кон некој играч/менаџер или што и да е, до пцовки упатени до играчите, до истите тие кој пред 5 дена беа супер.
Нека пцујат де, синкир ќе им забременат мајките и жените ако им опцујат. Играчите нити се тука нити читаат така да......ќе им помини утре задутре. Некни биле супер денес не се јбг :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom