Кога сте нервозни кој Ви е крив?

angel_oh

око на кајгана
Член од
8 јануари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
10
ретко се нервирам , ама кога ќе се нанервирам сите ми се криви....
 
I

Intex

Гостин
Јас сум си крив, јас и само јас. За успехот сум си заслужен јас, а и за неуспехот исто, а неуспехот носи нервози.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Секогаш е компјутерот крив, не бидете во заблуда... слаб е нетот а и играта е глупа!!! (траааас со тастатурата по екранот! )
 
H

^HITMAN^

Гостин
Се перам на судбината... :)

Секогаш е компјутерот крив, не бидете во заблуда... слаб е нетот а и играта е глупа!!! (траааас со тастатурата по екранот! )
Од кога ги измислија LCD мониторите човек нема каде лутината да си ја искаже... Оние CRT добри беа за ќутек јадење...
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Од кога ги измислија LCD мониторите човек нема каде лутината да си ја искаже... Оние CRT добри беа за ќутек јадење...
LCD монитор може да имаат само оние кои се на кои се на поголемо духовно (финансиско) ниво.
 

Eufrat Kurajber

Real cigan from da hood.
Член од
4 декември 2009
Мислења
341
Поени од реакции
12
Си признавам.. некогаш на некој друг истурам... ама многу ретко ми се случува тоа.. а и кога не сум истурал на некој друг... некој сам ќе си помисли дека на него истурам за тоа шо не ми се прави муабет со него и за тоа шо јас како прво нејќам да се скарам со него ако почне некои муабети да ми прави шо не треба до дека сум во никаква ситуација...инаку...се истурам на некој предмет..
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Сите само не јас.:kesa:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
хах.. коа сум нервозен гледам максимално да се воздржам да не експлодирам али некој малце контра да ми отиде него му се истурам и наравно он е крив за се :)

п.с на детево кој му е крив знаете?

 

Gunner_L

Lord , Lord Bendtner
Член од
7 април 2009
Мислења
922
Поени од реакции
500
секогаш другиот ! :pipi:
 
Член од
24 февруари 2009
Мислења
196
Поени од реакции
3
Сите околу мене што ке се најдат во моментот:vozbud:
 

АМБРОЗИЈА

случајна минувачка
Член од
22 декември 2008
Мислења
351
Поени од реакции
74
Кога сум нервозна секогаш ми е крив ПМС :nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom