Терористички Напад во Париз, најмалку 12 загинати

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2901681/Hero-police-officer-executed-street-married-42-year-old-Muslim-assigned-patrol-Paris-neighbourhood-Charlie-Hebdo-offices-located.html
Добро нели е срамота ваков спин да прават...
Тоа што полицаецот загинал е тажно, но не мора одма со вакви глупости...
Ехее, одма после снимката излегоа Босански видеа и други видеа каде што муслиманите од балканов ги бранат терористите.
 
Член од
13 април 2013
Мислења
49
Поени од реакции
16
Од кај знаеш дека главата треба да му се распрсне како лубеница? Си видел на дело како калашников распрснува глава?
Не уништија америчкиве филмови.

ne batka ako imas malo poznavanje na matematika presmetaja brzinata i goleminata na kursumot blizinata od koja e ispukan pa ke go vidis efektot na razornata mok sto ja ima kalaso od neposredna blizina
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.809
Поени од реакции
24.122
И другар Камерон the brit ќе дошол на маршот. Нели сите да си куцаат политички поени.
Мислам дека со тоа што не ја покануваат само уште повеќе ја јакнат, али они си знаат. И онака Оланд е политички мртов.

Сега ќе го вратат во живот Вилдерс во Холандија кој што е all over this ќе го зајакнат дополнително анти-исламското движење во Германија и Шведска и дополнително ќе му дигнат рејтингот на Страхе во Австрија.
Од утре ПЕГИДА протести и низ Франција ке има.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.707
Поени од реакции
27.670
Кој дел од МАЛКУ МУ Е, не го разбра?
Па уште ме цитира. Еј, браво.
Брејвик е болно, умоболно створење и нема врска со мене и мојата религија и заслужува да гори у пекол.
Вака е подобро за да сфатиш дека за мене Брејвик и оваа багра терористичка која направи хаос и сее страв и смрт деновиве се исто??? Или треба да идам на нотар и да го заверам тоа?
Најјаки сте вака кога си читате како ви одговара и уште кога ќе ми реплицира со слика.
Бравоу.
Браво, убаво си заклучи сама што сакав да (ти) кажам со сликата. :)
Следен пат размисли дали кога некој цитира и поставува само слика значи дека е некаква контра.
Се извинувам што ве цитирав, ова е последен пат.
 
Последно уредено:
Т

Триптико

Гостин
И експерти имаме овде. Од каде си сигурен дека токму во глава го погодил? Таков куршум од таа близина и да удри во панцир ќе предизвика внатрешно крварење.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.658
Поени од реакции
14.519
Тој на сликата што го величиш го има направено најголемиот конфликт каде најголем број загинати се европски народ.
Индиректно е одговорен за сите имигранти од сите вукојебини на светот со тоа што направил многу простор за населување и потреба за ефтина сила во Европа.
Истиот тој имал посебна програма кое ќе го истреби словенското население во кое технички спаѓаме и ние.
Па величи си го пак.
OMG! Дај место да ми држиш лекции по историја, прочитај ми ги постовите пак.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.548
Поени од реакции
28.976
Ехее, одма после снимката излегоа Босански видеа и други видеа каде што муслиманите од балканов ги бранат терористите.
Значи не ги бранат терористите, него покренуваат акција за полицаецот што загинал.[DOUBLEPOST=1420828260][/DOUBLEPOST]
Ретардиве се скоро цел Блиски исток и нивната стока низ цел свет, не знам како тоа го поврза со твојата лекција по историја
Зиг Хајл
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549

Kajgana Shop

На врв Bottom