Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.507
Поени од реакции
2.642
Епа у ВИП е толку а неможам да најдам нов на старо
Како бе нема.....Не знам дали пратиш Реклама5 и Пазар3......Деновиве видов многу овакви модели се продаваа....Разгледај таму.....Немој да зимаш од ВИП зошто е прескап само ке се заебеш.За 200 евра се зима доста јак телефон од рака.
 
Член од
14 август 2012
Мислења
1.705
Поени од реакции
738
Како бе нема.....Не знам дали пратиш Реклама5 и Пазар3......Деновиве видов многу овакви модели се продаваа....Разгледај таму.....Немој да зимаш од ВИП зошто е прескап само ке се заебеш.За 200 евра се зима доста јак телефон од рака.
Најде еден ќе го видм после за 7200 ми го дава у септември е земан од ВИП
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Шo знaм некaкo пoдoбaр ми изгледa Г2тa, a Г3 е пoнoв...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Секој флагшип од лани е подобар од сегашниот нов мини модел мини моделите неможеш да ги споредуваш со големите
 
Член од
20 јули 2014
Мислења
3.194
Поени од реакции
8.407
@Psyside , сакам да земам некој телефон од новава понуда на ОNE. Јас се мислам помеѓу LG и HTC. Твоја сугестија?

One.png
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
584
Поени од реакции
704
Некој има користено ваков телефон?



Doogee Dagger DG550

Многу јако ми изгледа и се мислев дали да си земам вакво некое за проба, ама ваква марка кога не сум користел, не би сакал да експериментирам пошто телефонов е 10.500ден. , а со тие пари има Галакси 3 Нео.
Знам дека е кинески смартфон, ама изгледот, спецификациите и цената ептен ме влечат...
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Некој има користено ваков телефон?



Doogee Dagger DG550

Многу јако ми изгледа и се мислев дали да си земам вакво некое за проба, ама ваква марка кога не сум користел, не би сакал да експериментирам пошто телефонов е 10.500ден. , а со тие пари има Галакси 3 Нео.
Знам дека е кинески смартфон, ама изгледот, спецификациите и цената ептен ме влечат...
Ја не би експериментирал...
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Некој има користено ваков телефон?



Doogee Dagger DG550

Многу јако ми изгледа и се мислев дали да си земам вакво некое за проба, ама ваква марка кога не сум користел, не би сакал да експериментирам пошто телефонов е 10.500ден. , а со тие пари има Галакси 3 Нео.
Знам дека е кинески смартфон, ама изгледот, спецификациите и цената ептен ме влечат...
Од овие, Galaxy 3 Neo и толку.
 

mandak

матапрчо
Член од
26 март 2009
Мислења
799
Поени од реакции
525
Имам лг г3 ми нудат замена за лг г флех самсунг 5 лг г про2 ноте 3 и оне+оне некако ми мати планој флексот али барам некое мислење ...
 
Член од
6 јуни 2014
Мислења
295
Поени од реакции
64
Имам лг г3 ми нудат замена за лг г флех самсунг 5 лг г про2 ноте 3 и оне+оне некако ми мати планој флексот али барам некое мислење ...
Сaмo зa инфoрмaцијa... Вo АМЦ кoгa беше пoпустoт флексoт беше 19.000, дoдекa г3 26.000. Акo гo зaменвaш пoбaрaјму дoплaтa :)

Sent from my LG-D855
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.438
Поени од реакции
40.291
Некој има користено ваков телефон?



Doogee Dagger DG550

Многу јако ми изгледа и се мислев дали да си земам вакво некое за проба, ама ваква марка кога не сум користел, не би сакал да експериментирам пошто телефонов е 10.500ден. , а со тие пари има Галакси 3 Нео.
Знам дека е кинески смартфон, ама изгледот, спецификациите и цената ептен ме влечат...
земи некој xiaomi бар знаеш дека се квалитетни
 

Kajgana Shop

На врв Bottom