Најубава форумџика за 2014 [ГЛАСАЊЕ]

И фрлив мерак на?


  • Вкупно гласачи
    367
  • Гласањето е завршено на .
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.756
Поени од реакции
24.446
Може ќе ми замери некој, али приметив нешто. Во темата за кајганџиите се обидов да ги соберам сите слики од дваесет и нешто страни и да ги скоцкам во спојлери. Сум направила некои ненамерни пропусти(читај сум пропуштила по некој кајганџија), ама намерно избришав по некоја слика од моменталните учесници затоа што се обидов сите да ги ставам во еден пост за да биде попрегледно(и тоа им направив услуга, ги избришав сликите со кои, претпоставувам, ќе губеа гласови :icon_lol:). Откако видов дека нема шанси да успеам да ги соберам сите во еден пост, направив како што направив и постирав затоа што немав намера да губам уште еден саат и да ги барам избришаните слики за да ги вметнам повторно. Се утепаа од цмиздрење!
Во оваа тема има по една слика од секоја, ниедна не писна! Се гледаме во подфорумот „Љубов и секс“. :kuracc:
 

Juve-Fan

campione d'italia 36
Член од
23 март 2010
Мислења
841
Поени од реакции
1.469
За Агда си гласав пошто е идеал од жена, домаќинка, добар другар , не замерува кога ја труеш у касни саати а и покрај се добра цицка држи, заебанции на страна.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.756
Поени од реакции
24.446
За Агда си гласав пошто е идеал од жена, домаќинка, добар другар , не замерува кога ја труеш у касни саати а и паметна е.
Средено.
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.503
Поени од реакции
14.678
Биг Кисс е премногу мила и природна. Олимпија има комплетен шарм, посебна убавина и насмевка.
Коцка е навистина убава ... секако тешка одлука. Но, сепак Агда освои со очите, колку и да звучи грубо. :icon_lol:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Глас за @BiG_kIsS ептен природна и шармантна, ми иде да ја грабнам и на пиво да ја носам да си помуабетиме :)
:sramezliv: :backa:
Не сум многу по пивото, ама ќе ти праам друштво ако ме носиш кај што има темно пиво, по можност точено :X3:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.339
Поени од реакции
22.752
За Јужна Америка за Уругвај да не ти се наоѓа некоја !!?!?!
Цела фамилија и цело маало ке ги убедам да се пуштат на форумов и да те гласаат ;)
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
:cujte:

Ја замислувам @Фокси со бузите од @Олимпија и *биип* на @Agda Beata :цицки:, JESUS ФАКИНГ CHRIST :shok2:

Иначе си гласам за @коцка пошо ми е ептен јака фаца. ЕптеМ :ljubove:

@bebush е кјут. На сличето изгледа ко пред 3 минути да гледала спот од Џастин Бибер :angel:
@Nessa Alcarin исто ме палит со поглед. Играме 1 vs 1 mirror match со Lanaya. Нормално, кој губит тој лежит :roker:

@blue ladybug е многу појака одколку на сликава.

@Anne. е шампион без конкуренција во категоријата Redheads.

@социопатка21 .. не ја познавам, ама фино и интересно дунде (y)


Штета малку пријавени, иначе ко ќе напраев некој микс од атрибути... Ким Кардашијаноска :свиркам:

ОКПОЗЗ! :Кезец:
 
Последно уредено:
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Top ste site, kiss <4
За Агда си гласав пошто е идеал од жена, домаќинка, добар другар , не замерува кога ја труеш у касни саати а и покрај се добра цицка држи, заебанции на страна.
Е бидејќи тврдиш дека е паметна, и јас за неа ќе гласам.
 
Член од
16 септември 2014
Мислења
329
Поени од реакции
764
:cujte:

Ја замислувам @Фокси со бузите од @Олимпија и *биип* на @Agda Beata :цицки:, JESUS ФАКИНГ CHRIST :shok2:

Иначе си гласам за @коцка пошо ми е ептен јака фаца. ЕптеМ :ljubove:

@bebush е кјут. На сличето изгледа ко пред 3 минути да гледала спот од Џастин Бибер :angel:
@Nessa Alcarin исто ме палит со поглед. Играме 1 vs 1 mirror match со Lanaya. Нормално, кој губит тој лежит :roker:

@blue ladybug е многу појака одколку на сликава.

@Anne. е шампион без конкуренција во категоријата Redheads.

@социопатка21 .. не ја познавам, ама фино и интересно дунде (y)


Штета малку пријавени, иначе ко ќе напраев некој микс од атрибути... Ким Кардашијаноска :свиркам:

ОКПОЗЗ! :Кезец:
:dudlac: :ojeaa:
 
Последно уредено од модератор:

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.138
Поени од реакции
20.426
За Агда си гласав пошто е идеал од жена, домаќинка, добар другар , не замерува кога ја труеш у касни саати а и покрај се добра цицка држи, заебанции на страна.
Агда е тип на жена што доколку, не дај боже, ѝ згрешиш нешто, ја заебеш, следното утро ќе се разбудиш со сатар во чело или евентуално без тестиси (ако имаш среќа).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom