Кладилница (Генерална дискусија)

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Ајде ПСЖ давајте уше еден бе, неписмени
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
И овие Спортинг пичка им матрна сеа коа треба да фатам пари тие струја снемуваат да им ебам живарникот!!!!!!!
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.371
Поени од реакции
85.287
Ма и сам сум глуп кога ги играм Шахтјор кои што 100% идат у следна рунда..не знам ни ја зошто сум ги пишал...:facepalm:
 

-x-

punished
Член од
2 март 2013
Мислења
1.191
Поени од реакции
837
И овие Спортинг пичка им матрна сеа коа треба да фатам пари тие струја снемуваат да им ебам живарникот!!!!!!!
Ostaj, posle nekoe vreme pishuvam pak, i ovaa ostanue, i ete shto se deshava, ali znaejki ja mojava srekja, ne me chudi vishe nishto.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.881
Поени од реакции
14.319
Barca dupla pobeda ja fativ
Shakhtar Bilbao 1+ II
Psg 2+ II
Chelsea 3+
Sporting 1 ali odlozena
i uste grevovie City ne mozat da tepaat, a cela utakmica so igrac poveke :tapp::tapp::tapp:
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Правма ливче со 4 утакмици 3+ и место Баерн или ПСЖ ја ставам Шахтјор , ебате логиката незнам ни сам Баерн зашто не ја играв
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
еееееееееееее алонсо бе да ти изнаебам све женско у пичка што ти мрда по куќа да ти ебам тоа старото копиле непокретно мајку да ти ебам у пичка!!!!! и тебе гвардиола семката да ти ја ебам револуционистичка кој кур те тераше да го купуваш умреново све да му ебам ментално ја на него...живарникот да ви го ебам неспособен неможете еден шугав сити да победите да ви се мочам у тоа сортата ретардирана нацистичка швабска жута!!!!!!!! пичка ви матер малоумна, ехх све да ви ебам цццццццццццццццццццц.[DOUBLEPOST=1416951266][/DOUBLEPOST]акоооооооооооо ви ееееее све да ви ебам у пичка германскоооооооооооооооооооооооооооооооооо сисај пички мртви ви ебам!!!!!!!!!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom