Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

Lajce

Не за сркање
Член од
19 април 2006
Мислења
997
Поени од реакции
116
^ И двата се солидни телефони, одличен избор во однос на тоа што добиваш за тие пари.
 
Член од
25 август 2008
Мислења
160
Поени од реакции
9
ајде ако може малку помош ? самсунг галакси с3 лте или самсунг галакси с4 мини ? ваше мислење ?
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
ајде ако може малку помош ? самсунг галакси с3 лте или самсунг галакси с4 мини ? ваше мислење ?
Јас мислам дека С3 ЛТЕ е подобар избор, поголем екран и резолуција, повеќе рам, појака батерија и процесор, повеќе внатрешна меморија. Не знам, размисли убаво.
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
338
Поени од реакции
214
Mi 2S, samo ako ne ti smeta 4.3'' ekran. Drugoto e drama, a cenata e perverzija..

Sent from my MI 4W
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.732
Поени од реакции
11.566
Како би ги рангирале овие 4?

LG G2, Nexus 5, HTC One (M7), Xperia Z1.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Се мислам помеѓу Sony Z3 Compact i Samsung Galaxy Alpha. Што би препорачале од овие два избора ? Ги гледав и двата, лично у рака некако повеќе ми лежи Самсунгот, али ме предомислува далеку послабата батерија во однос на Сонито.
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
338
Поени од реакции
214
Се мислам помеѓу Sony Z3 Compact i Samsung Galaxy Alpha. Што би препорачале од овие два избора ? Ги гледав и двата, лично у рака некако повеќе ми лежи Самсунгот, али ме предомислува далеку послабата батерија во однос на Сонито.
А Mi 4 во таа банда да го ставиме? :)

Sent from my MI 4W
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
338
Поени од реакции
214
Eee hehehe, da ne mu se kratki nozete :) :) vrvna izrabotka, top hardware...

Sent from my MI 4W
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
87
Поени од реакции
159
Момци сакам да се подновам имам сега HTC ONE MINI го продолжувам договорот и се двоумам помеѓу Samsung Galaxy s5 vs Iphone 5s

Сакам мислења од оние кои веке ги користат , како се задоволни кои се предностите и кои се недостатоците ! Што сакате а што ви смета на вашите уреди !!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.472
Момци сакам да се подновам имам сега HTC ONE MINI го продолжувам договорот и се двоумам помеѓу Samsung Galaxy s5 vs Iphone 5s

Сакам мислења од оние кои веке ги користат , како се задоволни кои се предностите и кои се недостатоците ! Што сакате а што ви смета на вашите уреди !!
Кои други телеофни ти ги нудат како избор?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom