Слабите девојки веќе не се во мода

Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Ги молам администраторите и модераторите на форумот да ја банираат Barbi <3<3 која има два јузери. Вториот јузер и` е Radio. Башка, куртулуеме од глупост.

Barbie <3<3, мојата килажа кога ќе ја поделам со 10 се добива бројот на твоите години. Затоа би да се сретнеме лично на едно кафе, цигари и хамбургер у седмица, за да би ја покажала својата елоквенција во живо. Мора да зрачиш со позитивна енергија. Прекини да цитираш мои мисли во своја одбрана, сфативме дека си глупа. Само 2 страници наназад пишав дека „никој не се родил дебел“. Али дебелината е проблем на зависност од храна или пак хормонално пореметување така што мисли малце пред да омаловажиш. Баш од тоа што ги омаловажуваш дебелите луѓе, гледам дека нешто ти фали. Ја никад не сум рекла дека да си слаб е грдо. Напротив. Али коа не сум слаба, не моеш ти да ми каеш дека не можам да привлечам муж ни дека ми треба дилдо, лепото моја високоинтелигентна. На крај краева, ме боли левово стапало што ти мислиш, пошто ти не си никаков фактор на кого јас би му ја дала моќта да одлучува каква сум. Копиљааана еееееееееееееееј! Што ви праат дома бе на вас? Ви викаат, не иди до оној дебел е, смрди? Какви луѓе... Абе само Слаткар е за тебе.

*Мими си ја мириса мишката.
 
T

the Carpenter

Гостин
А некој да го пообјасни поимот мода?

Пошо ... некако не ми оди заедно со „секогаш“. Збор кој означува вечност и збор кој објаснува кратко раздобје сега се совршен пар? Блаже Конески утнал нешто тука, нејсе.

Турбо фолкот е во мода. Палете постери од Џими, горете плочи од Клептон!
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
Барби, кукло анорексична, на мода е да си слаб, како што е на мода компјутер за секое детенценценценценце. <3
Кога сме кај МОДА и убавина, дали ти би прифатила да си дебела, место да ги имаш вулканските отвори на лицето, кои очигледно ти створиле комплекси?

Јас сум слаб, и обожавам слаби како тебе, и веќе требаше да ти дудлам по дифолт како што пиша дека секој на УЛИЦА ти се удвара, ама ти преферираш тенко, слабо.. а јас имам дебел кур. Сори. Поголема патетичност во постови одамна немам прочитано, секоја чест, победник си за месецов, миксер наградата барај кај администрација.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.824
Поени од реакции
18.503
Не знам јас за другите ама ако можам да бирам меѓу ова



или ова





дефинитивно сум за втората, оваа првата ко даска за пеглање ми личи, попрво би се попалил гледајќи у даска за пеглање него ли на неа
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
^ Па на тоа се мисли бе во темата.Ама,некојси анорексични шмизли ќе ми кажуваат приказни уште.Абре маж бара да има што да фати,а не даска за пеглање како што кажа,кој бил тој будала што ви се пуштал вас.
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Е многу си глупава жими тебе ти викам. Како не ти е срам да се служиш со овие детски финти? Е па сега кажав јас никој не е крив што сте како крави. И воопшто ако некогаш некој те бендисал, не верувам дека си го запалила. Кој психопат се пали на месо? Оди лечи се бре.

Бејби би ти пожелила додека седиш во твоето веце, повраќаш и се справуваш со eating disorder да потпрочиташ или поработиш нешто на твоето воспитување.Навредиве не ти се на место.
Да се работеше толку со карактерот колку што се замараш со убедувањето дека мужите сакале слаби а не дебели сите ние ќе живеевме во поубав свет.

Инаку барби, на времето јас кога си играв со моите барбики они имаа облини, слаби да но со гз и цицка, ако сакаш ќе ти ги покажам.Е сега не сум во тек, ама веројатно ти си' си играла со новите барбики правени по теркот на Ејми Вајнхаус.
Место да се мачиш да реплицираш на цел форум и да правиш похота Me against all, малце чукни си ја главата и почни да го развиваш позитивното и внатрешното у себе.Има надеж за вас уште:pop:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
И Матеа, ако воопшто некогаш некој те бендисал, сигурно не си го запалила. Така да си знаеш. :pipi:
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Еве ви слаба:

Еве ви дебела:


И? Сега која ви е поубава? Ебаго вие слабите ги правите анорексични, а дебелите се тамн... Господи Боже.
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
E ajde de .. so vikam ja ..zlatna sredina e najdobro .. ama..
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.824
Поени од реакции
18.503
Оваа погоре само сточна вага ја мери, никој не рече дека жена над 120 кила е привлечна, ама и првата е преслаба и нема никакви облини, затоа најдобро е златна средина.
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Еве ви слаба:

Еве ви дебела:


И? Сега која ви е поубава? Ебаго вие слабите ги правите анорексични, а дебелите се тамн... Господи Боже.
затоа што втората слика е екстрем, заради фер судење и транспарентност и првата треба да е екстрем. Баш ме интересира тогаш кој за што ќе се одлучи:pos:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Изглеа ние овде не се разбираме...
Значи ај пак: Да си слаб и со облини е идеално и привлечно.
Али нек не се јаде говна дека дебел не може да привлече бе. И нек не ми ја наметнува Адријана Лима за репер оти така ќе треба целиов свет да фати и да се убие онака од шести на глаа - БАМ!
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
затоа што втората слика е екстрем, заради фер судење и транспарентност и првата треба да е екстрем. Баш ме интересира тогаш кој за што ќе се одлучи:pos:
Епа првата не е екстрем, значи како што треба е. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom