Слабите девојки веќе не се во мода

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.654
Поени од реакции
70.682
e pa izvin i sto ne se palime site na kup salo...:)
a inaku aj pogledaj ja tajra benks...:smir:
Pa spored tipkite so ti se na slikive ne bi se soglasil so boldiranovo:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
I ja poglednav tajra i????
Se soglasuvas sega deka slabite ne se veke vo moda ili i tajra ti e slaba za tebe:pos2::pos2:
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Pa spored tipkite so ti se na slikive ne bi se soglasil so boldiranovo:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
I ja poglednav tajra i????
Se soglasuvas sega deka slabite ne se veke vo moda ili i tajra ti e slaba za tebe:pos2::pos2:
a be prijatel ti nesto si zgresil,jas nigde nemam kazano deka slabite nekogas bile vo moda,...odi preprocitaj gi moite postovi na temava.:smir:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
370
Поени од реакции
13
jas mozam, ti ne mozes da mu go najdes krajot :helou:


iskreno ne obozavam slabi devojki..osobeno ne tie slabi koi plivaat u salo a mislat :helou: koj znae koi picki se :jaj:
 
Член од
27 август 2009
Мислења
3
Поени од реакции
0
My opinion e deka ne treba da si daska slab... zasho maskine ke nema so da fatat.. huhu.. znam e smeshno ali taka e... ali ne treba i na 170 visina da opnesh 70-80 kg. toa vishe e mnogu:baeh:
 
M

MIL

Гостин
Odsekogas sum sakal devojka so oblini da ima nesto istaknato kao dupe da ima so da se pipne kaj devojka a ne fashion slabi anatomija da ucis na niv ne sakam takvi curi I like humps :back:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
Kolku salbo toa e individualno,ama definitivno slabite se sexy devojki barem spored mene:pipi:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
Сите сте специјални на некој начин. :back:

Внатрешната убавина се смета. :back:

:back::back::back:
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Тачно,но кој сака да му влагаат коски кога ќе седне кај тебе у скут?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom