Кога ви се ебе

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.660
Сабајлево сонуев сум бил со три, ебати сонот, цел сон предрига, држ, лиж, не дај. :LOL: И после како да продолжам да си ги извршувам дневните активности со таков сон? :ROFLMAO:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.117
Поени од реакции
8.187
Сабајлево сонуев сум бил со три, ебати сонот, цел сон предрига, држ, лиж, не дај. :LOL: И после како да продолжам да си ги извршувам дневните активности со таков сон? :ROFLMAO:
Мавни го
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.098
Поени од реакции
12.763
Ako nemas sto da plesnes,leva raka stavas pod gz edno 10 min dodeka ne pocne da ti trne i posle se fakas za rabota.Isto kako tugja da e :pos:
 
Член од
29 декември 2013
Мислења
147
Поени од реакции
197
Требаше да се видиме на кафе јас и брљтучед ми кај дечко ми. И му пишам јас на чат. Викам ајде ќе одиме ли сега. Вика неможам сега. Имам работа. Што работа имаш? Ми се еби вика, ми се плачи. Ќе го тепам до смрт сега на порки. Вџашена од смеа останав. :) што ти се вика желба за ебење :)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.405
Сега, ами што,ама Г-дн Марфи со кратки таласи,ми праќа порака на уфце: и тече не чепкај сега таму.Пу да му ибам ...
 
S

sramezliviot blesavko

Гостин
pak od posledniov odmor, se vrakam od plaza partnerkata ostana podolgo na plaza so poznanicka, se tusiram izleguvam na teresa po peskir, od visokoto zdogleduvam edna gospoza vo sredni godini so golemi gradi bez gradnik vo dolga bela maica sto posto i bez gakicki, taka mi se digna brzo, za 10 min svrsiv pod peskirce na teresa so pogled na more i gospozata dodeka prostirase alista uhhh kako ne ja sretnav da ja izebam sea mi se diga pak koa mi teknuva[DOUBLEPOST=1406469271][/DOUBLEPOST]E sega vo momentov kako mi se ebe samo od sebe mi dojde ajde kandidatka
 
Последно уредено од модератор:
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Обично имав редовен секс три години уназад, пред да раскинам со последнава, со сите тие сум бил у врска, освен со две (со едната само се мувавме, а другата ми беше летна авантура) .. Последнава девојка што бев у врска, ја изварав со една на одмор, па затоа и раскинав да не ја повредувам.. Еден месец сум без секс, но ми се погоди барем дркањето :P Наскоро планирам да ја прекинам апстиненцијата со девојката од одморот.. Ми стана опсесија :P Најбољи секс у мојот живот..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom