Омилените постови на Let 3

Ф

Флеш

Гостин
Размислував долго време дали треба да се направи посебна тема за нашиот омилен член на Кајгана форумот , Let3 .
Забавен,досетлив,супер момак кој секогаш ме расположува кога го читам. :):cool:

Постирајте ги сите стари,моментални и идни постови од Лет3 овде,на ова место

еве една од неодамна на една тема

kelesh напиша:
ili da pustam mustaki i da dobijam crn meksikanski ten pa koga ke me vidi na aerodrom ako pocne da trca nakaj mene kako na filmovite togas ke znam..
shega na strana, mn mi e tesko.,
Let 3 напиша:
јас би те еб_ал ако си црн и со мустаќи
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Ееее... Ме мрзи да цитирам 17.200 мислења... Навистина му се восхитувам, ептен е ѕвер, посебно кога трола во религија нарекувајќи го ,,Госпо'' или пак за темата за роденденот на премиЈерот...
 
Последно уредено:

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Моите најомилени се за жал избришани од страна на зависни љубоморни админи и модератори чии женски мечтаеа по мене читајќи ме на форумот
али еве на пример мој совет на тема како да се штеди бензин

Не застанувајте на црвено
Секое застанување и тргнување на семафор додатно троши гориво

Крадете бензин
Се уште можат да се најдат возила со капачиња за бензин без клуч или на кои бравата не функционира или на кои не им е заклучен капакот за бензин
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Барајте постови од пред 2009та, све после тоа е истиот бајат, репетитивен хумор за жени што личат на четници и повремено тролање на темата за метал музика.
За ова си потполно во право, ама да знаеш дека проблемот е што почна да пишува во секоја можна тема со цел да исфорсира хумор(и преголемата зачестеност на постирање), со тоа и стана досаден за постарите членови.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
За ова си потполно во право, ама да знаеш дека проблемот е што почна да пишува во секоја можна тема со цел да исфорсира хумор(и преголемата зачестеност на постирање), со тоа и стана досаден за постарите членови.
Mене ми се цел помладите членови
а и ова беше доста добро

http://forum.kajgana.com/threads/Максимална-брзина-со-која-сте-возеле-моторно-возило.7173/page-51#post-1132378
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.193
Поени од реакции
20.831
Let 3 е тип на човек кој сериозно си ја сфатил поговорката: "eби додека си млад". Така да, за него не е важно дали жената била четник со брада, дали била ќора, саката или израсната во Чернобил...
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Let 3 е тип на човек кој сериозно си ја сфатил поговорката: "eби додека си млад". Така да, за него не е важно дали жената била четник со брада, дали била ќора, саката или израсната во Чернобил...
Не ми е битно ни дали е женско
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.193
Поени од реакции
20.831
Не ми е битно ни дали е женско
И то шо викаш... заборавив да го додадам тоа. Значи, важно е да има телесен отвор, не е важно дали е машко или женско или нешто измеѓу, хибрид некој.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
И то шо викаш... заборавив да го додадам тоа. Значи, важно е да има телесен отвор, не е важно дали е машко или женско или нешто измеѓу, хибрид некој.
па и отвор да нема не е страшно, можи и само да се потријам малце - доволно е
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
не клецка ни убав ни упорен, туку оној кој ќе се одјави од интернет

^ Тоа е неговиот постпис...Сепак не се одјавува од интернет :unsure:.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
не клецка ни убав ни упорен, туку оној кој ќе се одјави од интернет

^ Тоа е неговиот постпис...Сепак не се одјавува од интернет :unsure:.
сакаш да бидеш причината поради која би се одјавил од интернет?[DOUBLEPOST=1410276991][/DOUBLEPOST]а како можам да видам моите први постови? мислам сериозно, како најбрзо да стигнам до нив (само сериозни одговори ве молам, немојте оние “Летчо маче да дојдам заедно да ги бараме....“)
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Let 3 е тип на човек кој сериозно си ја сфатил поговорката: "eби додека си млад". Така да, за него не е важно дали жената била четник со брада, дали била ќора, саката или израсната во Чернобил...
За него важи поговорката код јебача нема бирача. Не четник. жена на владиката Агатангел да личи он би ја превртел. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom