Битола

EVIL-B

Hip-Hop Legend
Член од
2 декември 2007
Мислења
357
Поени од реакции
4
Брат,сигурен сум дека ке го досреди градот а за тоа ке му биде потребен уште најмалку 1 а нај многу 2 мандати за Битола да ја направи Dream City...
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Некни бев, одмана не сум седнал на масата до рибите во Милениум, ова ради Обичај, а морам да признам и тој новиот кафич до него што е, добар ми се виде или барем се погоди моментот таков ама арни луге ми имаше внатре кога бев?:majmun7:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Некни бев, одмана не сум седнал на масата до рибите во Милениум, ова ради Обичај, а морам да признам и тој новиот кафич до него што е, добар ми се виде или барем се погоди моментот таков ама арни луге ми имаше внатре кога бев?:majmun7:
Супер е Инстинкт , многу добро местенце е :)
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Еј бил некој во Амбасадор? Нека кажи како е,интересно ми се гледа местенцето.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Преубав е ресторанот, т.е. супер.
Во клубот не сум бил, али во ресторанот мхм, мхм морам да го препорачам на сите.
 

E_L_E_N_A

Битола,мој роден крај
Член од
27 декември 2007
Мислења
479
Поени од реакции
16
Преубав е ресторанот, т.е. супер.
Во клубот не сум бил, али во ресторанот мхм, мхм морам да го препорачам на сите.
Фала на препораката,ќе го посетам викендов,штом сите толку го фалите.:):):)
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
citiram:
-....pa ovie od vlasta shto napravia nacionlana omraza so grcive, sega ne doagaat vo tolkav broj na kupuvanje, porano pravev 200% poveke promet, sega e mnogu slabo izminatiov mesec a i nema da se popravi ushte nekolku sigurno, aman veke neka go prifatat toj grchki uslov da mozime da si rabotime ko luge!
imashe ushte 2-3 vakvi slichni muabeti samo so drugi zborovi, ne e samo eden, skoro 70% od klientite!


Da ne beshe drugar mi so mene ke tepav 4 grci na sred shirok sokak vchera:
jas si pijam kafe, gledam chupinja ubavi, si kuliram a tie sednale zad mene i na grchki mi zborat..... lele lele crveneam crveneam, pa edno vreme koga mi pukna film, auuu odkachuenje SKROZZZ!:majmun11: .. pa pcuenje sve zivo i divo GRCHKO!, pa veruvajte luge najmrsni zborovi sum upotrebil vo istorijata na moeto pcuenje i toa na angliski, toa inspiracija!!!
-dzinovksa sila nadojde
ochi ko moljnja svetnaa....
ah krivo mi e shto ne gi ispotpav DA IM EBEM SVE!


P.S.> Bitolchani da se svestite odma shto praite so toa grcite, pogotovo chupinjata, shto e ona bre, mashkite tamu nemozat na red za pichka da dojdat od bogatite grchki biznismeni:
Jas:-rabotish neshto?
Preubavo lokalno chupe: -ne sega za sega, ama bram rabota!
Jas: -Te gledam svetish celata za toa prashav, mi deluvash kako sekretarka na gradonachalnikot. hehe... Pa ima mnogu grci tuka shto ne rabotish vo nekoja grchka firma, barem za devojka kako tebe ne bi trebalo da ima problem? (da vidam kako stoi na noze DE)
Preubavo lokalno chupe: -pa bev kaj dvajca do sega ama nekako....
Jas: -a ti nisi Snezana? ....
---------------------------
eve go refrenot za tie shto ne go znaat:
Djogani - Pepeljuga!
-ja nisam snezana
ma ni pepeljuga
i princ mi ne treba
ja trazim novog sponzora
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
citiram:
-....pa ovie od vlasta shto napravia nacionlana omraza so grcive, sega ne doagaat vo tolkav broj na kupuvanje, porano pravev 200% poveke promet, sega e mnogu slabo izminatiov mesec a i nema da se popravi ushte nekolku sigurno, aman veke neka go prifatat toj grchki uslov da mozime da si rabotime ko luge!
imashe ushte 2-3 vakvi slichni muabeti samo so drugi zborovi, ne e samo eden, skoro 70% od klientite!


Da ne beshe drugar mi so mene ke tepav 4 grci na sred shirok sokak vchera:
jas si pijam kafe, gledam chupinja ubavi, si kuliram a tie sednale zad mene i na grchki mi zborat..... lele lele crveneam crveneam, pa edno vreme koga mi pukna film, auuu odkachuenje SKROZZZ!:majmun11: .. pa pcuenje sve zivo i divo GRCHKO!, pa veruvajte luge najmrsni zborovi sum upotrebil vo istorijata na moeto pcuenje i toa na angliski, toa inspiracija!!!
-dzinovksa sila nadojde
ochi ko moljnja svetnaa....
ah krivo mi e shto ne gi ispotpav DA IM EBEM SVE!


P.S.> Bitolchani da se svestite odma shto praite so toa grcite, pogotovo chupinjata, shto e ona bre, mashkite tamu nemozat na red za pichka da dojdat od bogatite grchki biznismeni:
Jas:-rabotish neshto?
Preubavo lokalno chupe: -ne sega za sega, ama bram rabota!
Jas: -Te gledam svetish celata za toa prashav, mi deluvash kako sekretarka na gradonachalnikot. hehe... Pa ima mnogu grci tuka shto ne rabotish vo nekoja grchka firma, barem za devojka kako tebe ne bi trebalo da ima problem? (da vidam kako stoi na noze DE)
Preubavo lokalno chupe: -pa bev kaj dvajca do sega ama nekako....
Jas: -a ti nisi Snezana? ....
---------------------------
eve go refrenot za tie shto ne go znaat:
Djogani - Pepeljuga!
-ja nisam snezana
ma ni pepeljuga
i princ mi ne treba
ja trazim novog sponzora
E то е арно ги нема сега толку порајат градот малку, поубо е на македонско кога мириса :pos:
 

GRUNGE

Cobain со цигарче!
Член од
25 февруари 2008
Мислења
677
Поени од реакции
28
него кажете што да се прави навечер во градов. тапа е, до МАКС!

Ми се смачи да седам на кафе и тоа еб*** кафето, па се искурназија последниве години навечер не даваат кафе.

Предлози од типот Инфинити и Расчекор не давајте. Мизерија ми се тие места :)
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
136
Поени од реакции
3
pred nekoj den za 1 pat ojdov vo bitola :)) i toj sirok sokak so go kazuvaa ne bil tolku sirok :)) najmnogu mi se svigase kaficot "HARD ROCK" pozakon mesto neam videno ,pa ko vlegovme vnatre nemase nikoj (zs vlegovme u 15.30 h ) :)) pa kelnerkata odma ne pozna deka ne sme od bitola grada ,pa ni pusti muzika po vkus pa muabet4e pa ova pa ona grmese cel "hard ROCK" :baeh: premnogu jako bese ko za prvo idenje :)) so znaci pak ke dojdam 100%
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
pred nekoj den za 1 pat ojdov vo bitola :)) i toj sirok sokak so go kazuvaa ne bil tolku sirok :)) najmnogu mi se svigase kaficot "HARD ROCK" pozakon mesto neam videno ,pa ko vlegovme vnatre nemase nikoj (zs vlegovme u 15.30 h ) :)) pa kelnerkata odma ne pozna deka ne sme od bitola grada ,pa ni pusti muzika po vkus pa muabet4e pa ova pa ona grmese cel "hard ROCK" :baeh: premnogu jako bese ko za prvo idenje :)) so znaci pak ke dojdam 100%

малку тажно е од цела Битола ‘‘Хард Рок‘‘ да ти остави впечаток, ама :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom