Насилства во Македонија

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Дајте ми контакт од девојката со моторот од твитер ве молам.
Што ќе ти е контакт со некои неразбрани говеда? Такви како девојката со моторот ги има еден куп што вечерва намерно провоцираат. Да напишат нешто а не е важно што е. Дремат цел ден на твитер и јадат гомна за се, а не се погледнат самите себе дека во живо не знаат два збора да сврзат. Сите во една вреќа и во Бардовци.

Сенката ‏@I_LoveHardcore 5h
Ние двајца многу можевме, но ти точак немаше. #mp3
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
И двата моста се пред рушење одамна, тој кај Сарај направен беше пред 10на година или од тогаш се тресе ненормално. Мост кој требаше да ги спои Сарај и Ѓорче, направи да биде криминална порта...
 
M

Mario Gómez

Гостин
Еве една мапа каде е убиено детето за тие што немате претстава. Е оној мост што е облежан треба да се урне + тој што е кај Кокта стадионот на Македонија ЃП кој и така е пред уривање. Значи на истава локација до пред 2 недели форумџии трчавме се спремавме за маратонот, можеше да биде кој било, НЕМАМ КОМЕНТАР!

Прегледај го приврзокот 92903
Lele znam koe e mestovo ima tuka randz za javanje konji kolku pati sum idel da javam od sabajle sam. :/

Sent from my Samsung Galaxy S4 using Tapatalk 2
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Епа не знам кој е тој што е обележан :) Оној што води накај "ореов лад"?
Не, одма откако ќе се качиш на насипот, на патеката, заминувајќи ја очнава. Ако го пројдеш овој мост ќе стигнеш кај кајакарскиот клуб Ласта :)

Lele znam koe e mestovo ima tuka randz za javanje konji kolku pati sum idel da javam od sabajle sam. :/

Sent from my Samsung Galaxy S4 using Tapatalk 2
Не само ти, колку пати сме иделе на Састав на лето , све тоа пиши пропало сеа
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
Ако е така тогаш да и се плукнам на скапаната држава и на власта скапана, и овциве што ги гласаат , обичниов народ што нема интернет претпоставувам дека нема појма што се случува, еве моиве до прееска кога ги прашав не знаеа ништо , од мене дознаа, до каде ќе оди ова со диктаторов да ги контролирта медиумиве бе , срамота, предавници на сопствениот народ.
Ист случај и кај мене брат....

Него, пробал некој преку прокси да пристапи на сајтовите?
 

Up Yours ...

Smell the other holes ....
Член од
23 април 2014
Мислења
25
Поени од реакции
13
Веќе е официјално,затоа ќе ја постирам јавно

 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.384
Поени од реакции
28.233
Проблемот е што медиумите не ве информираат. Бидете свесни дека за секоја кола ќе вратат дупло, за секој дуќан дупло, а за напаѓање да не збориме. Сериозно пазете си се кај движите со автобуси.
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.055
Поени од реакции
6.443
Еве што пишува негов другар на ФЕЈС:

Ми беше најдобар другар и ќе ми останеш засекогаш во срцево.Ти благодарам за секоја минута во која ми беше другар...сеуште неможам да поверувам во ова...џабе е се што ќе се направи понатаму,залудни се сите зборови,дела,солзи исплакани..ова проклето време само лошо се случува.Одземен е дел од мене вечерва и тоа неможе да се пополни.Како можеше некој тебе лошо да ти стори? Подобро дете од тебе немаше.Ти благодарам за се и знам дека го читаш ова од некаде таму горе знај дека те сакам БРАТУ! ПОЧИВАЈ ВО МИР!https://www.youtube.com/watch?v=Q9n7QeydF_Q !!!!!!!!!!!!!!!! ЧУВАЈ ГО БОЖЕ ЗАШТО ВАКВА ДОБРА ДУША ЗЕМА ЗАШТО?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.626
Поени од реакции
70.323
Проблемот е што медиумите не ве информираат. Бидете свесни дека за секоја кола ќе вратат дупло, за секој дуќан дупло, а за напаѓање да не збориме. Сериозно пазете си се кај движите со автобуси.
Затоа и не информираат затоа што полицијата може да се курчи во Македонски населби, ама во нивните не смее ни да помисли да влезе ако они испланираат дека треба да вратат со иста мера. Вака си викаат ај бар ќе преќутиме, може нема да ни се налутат брајчата.
 
Член од
20 јули 2011
Мислења
576
Поени од реакции
203
Ace Panevski
1 hr · Skopje · Edited ·
Ми беше најдобар другар и ќе ми останеш засекогаш во срцево.Ти благодарам за секоја минута во која ми беше другар...сеуште неможам да поверувам во ова...џабе е се што ќе се направи понатаму,залудни се сите зборови,дела,солзи исплакани..ова проклето време само лошо се случува.Одземен е дел од мене вечерва и тоа неможе да се пополни.Како можеше некој тебе лошо да ти стори? Подобро дете од тебе немаше.Ти благодарам за се и знам дека го читаш ова од некаде таму горе знај дека те сакам БРАТУ! ПОЧИВАЈ ВО МИР! https://www.youtube.com/watch?v=Q9n7QeydF_Q!!!!!!!!!!!!!!!! ЧУВАЈ ГО БОЖЕ ЗАШТО ВАКВА ДОБРА ДУША ЗЕМА ЗАШТО?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.055
Поени од реакции
6.443
Има и една друга работа да беше убиен Албанец вчера ќе ни се качеа на ВРАТ сите можни амбасади во Македонија со се сите невладини органзации. Ај да видам утре дали некој нешто ќе спомне.
 

@ MONKEY @

ultras
Член од
12 декември 2007
Мислења
280
Поени од реакции
153
Срцево ми се кине, очиве полни со солзи Господе дај ни разум,ние да му пресудиме и да го одмаздиме братот или да оставиме ти да ги казниш
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
Ако е така тогаш да и се плукнам на скапаната држава и на власта скапана, и овциве што ги гласаат , обичниов народ што нема интернет претпоставувам дека нема појма што се случува, еве моиве до прееска кога ги прашав не знаеа ништо , од мене дознаа, до каде ќе оди ова со диктаторов да ги контролирта медиумиве бе , срамота, предавници на сопствениот народ.
+1
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Немојте ова со поттикнување граѓанска војна, не е така просто. Во државата немаме служба во војска после средно, камоли нешто поише па да сметаме дека ова би било позитивно за било кого. Напротив, може само уште на полошо да тргне работата и македонците пак да испаднат криви за нешто у очите на светот. У тешка и речиси безизлезна ситуација сме како држава, мислам дека јасно им е тоа на сите и грешките во минатото сега е касно да се поправат. Јасно ви е и на сите како ќе се заврши оваа ситуација, исто како и сите вакви инциденти претходно. За жал кога некој требал да мисли, не мислел, туку си го гледал неговиот гз. Навистина е жално како симптом на неуспехот на оваа држава е смртта на невино дете, кое не е ни прв ваков случај.
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
560
Поени од реакции
434
Еве ми ја мене рутата кај што трчам скоро секој втор ден :S...сум можел и јас да бидам...
maj trak.png
Еве една мапа каде е убиено детето за тие што немате претстава. Е оној мост што е облежан треба да се урне + тој што е кај Кокта стадионот на Македонија ЃП кој и така е пред уривање. Значи на истава локација до пред 2 недели форумџии трчавме се спремавме за маратонот, можеше да биде кој било, НЕМАМ КОМЕНТАР!

Прегледај го приврзокот 92903
 

Kajgana Shop

На врв Bottom