Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
За во средината мислиш нели? Пошо Вида и Рио ке си идат

Sent from my ZTE BLADE III using Tapatalk
Најмногу ни треба лев бек, летово остануваме само со Битнер, плус стопер и конечно нов плејмејкер да ја закрпиме дупката во средина шо ја имаме веќе 4-5 сезони. Реално, Ројс не ни е потребен, на неговите позиции сме прилично добри, но аку дојде ќе бидам :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Најмногу ни треба лев бек, летово остануваме само со Битнер, плус стопер и конечно нов плејмејкер да ја закрпиме дупката во средина шо ја имаме веќе 4-5 сезони. Реално, Ројс не ни е потребен, на неговите позиции сме прилично добри, но аку дојде ќе бидам :vozbud::vozbud::vozbud:
фала богу некој без температура на фан клубов :) ко летоска за Озил што запнаа а средината средно жалосна. Двајца во средина и лев бек, после стопер па тек на крај крило. Ај за Крос има надеж некоја ама за Ројс.... ида бевме во ЛШ тешко да си оди.
 
R

red.devil

Гостин
Играч како Ројс секогаш е добродојден. Може само да го подобри тимот. Под предпоставка да си замине Нани и како што се зголемуваат шансите и Кагава да си замине, ќе останеме со Јанг, Валенсија, Мата, Аднан. И каде котира Ројс во конкуренција со овие?

Се согласувам дека не е приоритет крило, ама ако може да се земе, не треба да се мисли 2 пати. Исто како со Мата што направивме.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.549
Поени од реакции
43.017
Не се заебавајте Ројс е играчиште... А на неговата позиција ги имаме Јанг, Нани кој ќе си оди најверојатно и Јанузај за кој како што се сложивме сите не треба да претеруваме, да не го заебеме... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom