Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ги гледав головите мислам дека оваа сезона Црвена Звезда има среќа кога станува збор делењето на правадата од страна на арбитрите. Повторно им беше поклонет пенал
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Не грижете се..Кога,тогаш ќе ни тргне и на нас:wink:Ќе ги згазиме сите до крајот:vozbud::vozbud:
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
849
Поени од реакции
40
Звезда е во големи проблеми.Тие проблеми се големи затоа што и навивачите и го свртеле грбот и си игаат мајтап како со управата така и со играчите.На двата последни натпревари на Звезда,Делија пуштале куче со црна боја кое истрчувало на теренот,а Делија започнувале да скандираат вратете ни го ''жучко''(кучето) затоа што тој е најдобар играч.Се надевам дека Звезда најбрзо што може ќе си ги среди проблемите иако мислам дека нема шанси за титулата во првенството.(немојте ова да го сватите како провокација.Ова е само една иформација од мене и мое лично мислење)позз.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Мн слабо ја почнавме сезонава ко тотенхем сме , цел тим нов а и управа па сакаме одма резултати !!!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Добра е кинисате полека првен гол постигнате па бод па здравеј друго коло може и ќе тепате.:vozbud:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Долга е сезоната има време ќе тепаме не се секирај ти !!!
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Добра е кинисате полека првен гол постигнате па бод па здравеј друго коло може и ќе тепате.:vozbud:
Izvini decko dali ti nesto sakas da provociras lozarce aj tegli pracki ne zamaraj ako imas neso pametno kazi a dali ke tepame ili ne to da ne te zanima vsusnos i ne treba da te zanima zs ne navijas za zvezda .
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Звезда е во големи проблеми.Тие проблеми се големи затоа што и навивачите и го свртеле грбот и си игаат мајтап како со управата така и со играчите.На двата последни натпревари на Звезда,Делија пуштале куче со црна боја кое истрчувало на теренот,а Делија започнувале да скандираат вратете ни го ''жучко''(кучето) затоа што тој е најдобар играч.Се надевам дека Звезда најбрзо што може ќе си ги среди проблемите иако мислам дека нема шанси за титулата во првенството.(немојте ова да го сватите како провокација.Ова е само една иформација од мене и мое лично мислење)позз.
Ova so cukaricki bese kafeavo kuce ali napravi neverovatna zabava na teren namesto po topka igracite trcea po kuceto jbg napravi malku zezanje LUDILOOOOOOO .Covek ne si igraat majtap navivacite so igracite tie se plateni od pari na luge sto plakaat da ja gledaat navivaat za ZVEZDA a sto dobivaat za vozvrat 4meca 2boda i igrcite se menuvaat ali sever ostanuva poz
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Добар старт годинава а?:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Добар старт годинава а?:pos2::pos2::pos2:
Добро е бе, мораш ли на секој фан клуб да провоцираш?! Дај не замарај више, иди си таму у Харчестер Јунајтед (зошто тие ти се “најдобрите“) и таму мрси муда!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Добро е бе, мораш ли на секој фан клуб да провоцираш?! Дај не замарај више, иди си таму у Харчестер Јунајтед (зошто тие ти се “најдобрите“) и таму мрси муда!
A ти изгледа гледаш кој клуб е подржан од владата или од краљот и за него навиваш а?
Ти бе копиљ србоман да не си?
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Нема да ти возвратим на навредите, зош не се спуштам на твое ниво, можеш што сакаш да пишеш.

За кого ми е ќејф, за него ќе навивам, проблем?
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Нема да ти возвратим на навредите, зош не се спуштам на твое ниво, можеш што сакаш да пишеш.

За кого ми е ќејф, за него ќе навивам, проблем?
Да!
Кога ќе те сретнам ќе го решам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom