Предигра - прст или јазик?

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.614
Поени од реакции
33.978
Abe farang.. mislis edna predigra e samo, sirok poim e, nekoja saka prst u gz, nekoja jazik na papujka.. zavisi nali?
A vajayjay-wise, togas razbiram podelenost, primer ja obozavam da davam oral, ali cela magija mi e u prstive.. :D
 
F

FARANG

Гостин
Abe farang.. mislis edna predigra e samo, sirok poim e, nekoja saka prst u gz, nekoja jazik na papujka.. zavisi nali?
A vajayjay-wise, togas razbiram podelenost, primer ja obozavam da davam oral, ali cela magija mi e u prstive.. :D

Остај ти ептен филозофски го гледаш, темата си е на место ама ете ни за тоа не се изјаснуваат повеќето. Срам им е или незнаат што сакаат
 

gata salvaje

matufa
Член од
2 декември 2011
Мислења
6.882
Поени од реакции
10.440
Остај ти ептен филозофски го гледаш, темата си е на место ама ете ни за тоа не се изјаснуваат повеќето. Срам им е или незнаат што сакаат
Ili nemaat probano?:D:unsure:
 
Ф

Флеш

Гостин
Девојки што повеќе ве пали прст или јазик и зошто?

Значи интересна работа, со еден куп аргументи за едново или другово. Според една студија на FHM Magazine доста поделено е секаде низ светот со доста аргументи и за едново и за другото... Ај баш да видиме што ќе кажат нашите форумџики на темата.
Mate,don't be such dirty scumbag :D Ausie rules :D :LOL:
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
370 прегледи 2 девојки коментирале :facepalm:

Добро бе знаете што сакате или на сите ви е срам да кажете?

Ајде да слушнеме ако треба ЕДНО да одберете... Значи нормално секоја сака комбинација ама ако е едно? Од коментарите низ светот имаше во стилот секој нема долг јазик, прстите секогаш не се доволно дебели и големи, ноктите се проблем
а ако некоја не сака ниедно, тоа е ненормално?
 

TAM

Член од
18 февруари 2014
Мислења
36
Поени од реакции
6
zena ako si maz samo na eden nacin se zadovoluva
so toa i te saka taa se drugo da se utepas ne vlijae kaj nea vo taja mera kako ona prvotot
 

Kajgana Shop

На врв Bottom