Европско првенство за мажи - Данска 2014 | Франција шампион! |

Статус
Затворена за нови мислења.
Ф

Флеш

Гостин
Абало треба да напише книга "Како да дадеш гол на 1001 начин", и Манасков да ја прочита. Ниеден гол не е ист како предходниот, секоја позиција може да ја игра.
--- надополнето: 26 јануари 2014 во 18:45 ---

Нека го земаат овој Порт, во Тулуз игра.
Тоа ми е и поентата ... цело време,ти треба играч,земи од Србија навиката ... наместо од Франција или не знам, ем маркетинг имаш,ем триста чуда де ...
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Тоа е тоа у дуел,на двете гадни селекции,победи онаа погадната.Вака така си се вратија на врвот,само се надевам нема пак да гледам нивна доминација.
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.762
Поени од реакции
20.484
Ние да бевме во финале можда немаше да даеме 32, ама пак немаше да примиме и 40.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.615
Поени од реакции
31.821
Бројот 40 не мора да биде грд број како на пример кога на колоквиум ќе добиеш 40.

УбаФ број е, особено ако им стои на Данците во примени голови.
:D
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.248
Поени од реакции
19.478
Отсега ако игра Данска во финале не гледам веќе,џабе да губам време...
Лани 16 разлика,сега примија 40 парчиња на домашен терен...
Штета шо испадна Хрватска,барем ќе гледавме финале,немаше да гледаме порнич....
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ние да бевме во финале можда немаше да даеме 32, ама пак немаше да примиме и 40.
Море не сме играле со Франција досега ако памтам добро, ќе го бришат паркетот со нас, Миркулоски како авионче ќе лета, Столе на стапче и на скара ќе го вртат, Абало и Нарцис interracial gang bang ќе ни праат.
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.376
Поени од реакции
36.304
Им начукаа 41 гол среде Данска во финале. Ова идам дома на перница плачам една недела и преиспитувам одлука зошто сум решил ракомет да играм.
 
Ф

Флеш

Гостин
САКАМ ЦИГАНИВЕ У ВАРДАР ИЛИ МЕТАЛУРГ ОДМАААА !!! ти ебам второкласни играчи од Балканов ... одма одма ...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom