Кога ви се ебе

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Многумина овде лажат, кога им се ебе тие дркаат затоа што нема што да ебат а Десанка никогаш нема да те изневери и секогаш е со тебе и во добро и во лошо.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
убо е да се ебе нешто па макар и женско :pos:
туку работи ЗМА деновиве отиде тестостеронов вплафон олку не сум бил збеснат одамна :vozbud::drk:
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
101
Поени од реакции
17
Ретко коа ја имам среќата да ми се присака и да си побарам и поштено да се задоволам,таа улога некако повеќе и лежи на понежна половина.

Кога и се сака,а глеам дека и се сака почесто отколку што очекував,а ти некако ќе подзаборавиш на тоа и ќе ја игнорираш два-три дена,или едноставно си уморен и си сакаш да си глеаш омилена серија или мааш игрица некоја на писи,е тогаш ти се еба мамата,буквално чоече.Сите срања има на нос да ти ги извади,секоја ситница умешно ќе ја претвори во драма со бесконечно многу чинови кои претставуваат пекол за тебе,се додека не ти текне што е работата.Тогаш на змијата се и смета што е во врска со тебе и твоето за неа инфатилно понашање,и сметаат твоите тренерки и чорапи на каучот,и сметаат твоите другари и твоето кафе или пиво,whatever,тогаш се наоѓаат милион изговори да бидеш критикуван и втеран у ќош да се бориш за своето достоинство.И сметаат и нејзините другарки,работата нејзина станува неподнослива,светот одеднаш станува апокалиптичен.Уште у комбинација со пмс,е тоа е дно-дна,има као крпа да те избришат од подот.

Бре.Кур да се сакало повеќе од леб.

Форматирај ја момата од време на време буцај USB-TO и Uploadiraj мораш бар еднаш неделно да си ја форматираш момата.Ќе почне да исфрла грешка Е5-фали фреон ке треба да вадиш компресорот и да ја полниш сo фреон,а ако тоа се зачести да и се заарни на секој саат ке ти јавуе грешка Е5 тогаш бегај од неја таа е нифоманка.:)
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Ја знаете онаа, "Легни си, ќе ти помине"? Е така и јас. Ќе си легнам, ќе се наспијам и ко ќе станам не ми се ебе веќе. :D
Како сега нa пример. Како има да спијам...;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom