Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Арно песната ја најдов (тенкју шазам) сега текстот не можам да си го најдам :) А и немам шанси цел да го разберам. Ако некој може да го разбере цел, ве молам да го напише.
Ако има соодветна тема, длабоко се извинувам :)

 
L

Lu

Гостин
Некој што ги слуша Limp Bizkit сигурно ја знае песната што почнува од самиот почеток и трае до 07 секунда ... исто е нивна песна :)

 

miki002

Фејл гејмер
Член од
18 февруари 2010
Мислења
369
Поени од реакции
269
Македонска песна од 2010-2011 RnB се сеќавам само на една линија... „ јас и ти - божји дар, 24/7 стоиш до цар..“ и на мелодијата, мислам дека раперот беше Оги??
Помагајте многу сакам да ја слушнам (денес по можност, дека ми е роденден) :D
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
Песната е од Џенет Џекосн,спотот е со две лезбејки...ми треба насловот на песната
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Ми треба песна од Дудо - "Нема играње со Петковски Душан" ... некој линк ве молам? :)
 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
234
Поени од реакции
28
Momci pred nekoj den t.s poveke pati slusam edna pesna so stenkanje e :D ama poim nemam kako se vika ili kako da ja najdam po clubovive ja pustaat sega taka na pocetokot kako tapan cuka pa ide stenkanjeto i taka :D mislam vo stilot na trance techno e pesnata pomagajte ...
 

miki002

Фејл гејмер
Член од
18 февруари 2010
Мислења
369
Поени од реакции
269
Momci pred nekoj den t.s poveke pati slusam edna pesna so stenkanje e :D ama poim nemam kako se vika ili kako da ja najdam po clubovive ja pustaat sega taka na pocetokot kako tapan cuka pa ide stenkanjeto i taka :D mislam vo stilot na trance techno e pesnata pomagajte ...
оваа да не е?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom