Тоа сум јас [фотографии од вашето детство]

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Годинка иам тука :))
_DSC0077.JPG
Мрза, само да се излежава :icon_lol:
_DSC0076.JPG
И пак на кревет :icon_lol:
_DSC0081.JPG
Ме прекинаа во мојот најинтимен момент :unsure:

_DSC0082.JPG
Лептокарија, со сестра ми(помалото)
_DSC0080.JPG
Што убаво беше коа јадење во кревет ти носеа(само мекото од лепчето намачкано со еурокрем:X3: ) :pipi:
 

Attachments

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
И така од овој ден почна мојата кариера на.. кхмм.... знаете.... :icon_lol:

Поради експлицитност,преземени се превентивни мерки,заради публиката на форумот.

 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Ајде и јас да се прцнам ;)


Нема да ставам слики од крштевки каде сум гол, да не заљубоморат останативе мажјаци во однос на поедина физичка карактеристика *cough* *cough* :cool:




Се додека ми е по ќејф, и сум сам во вода, вака сликан од далеку, се гледа дека уживам:



A кога ме сликаат од близу, ме прскаат (родителите of all people), и не ми е по ќејф работата ... :



^ ^ ^ Мислам дека ова сум сликан на Крф, имам негде 3 години отприлиќе. И што е со гејската гума за пливање ?? o_O




^ ^ ^ Овде сум сликан во Градски Парк, со братучетка од Србија. Да на времето, носев и играчки во паркот. Пола така ги изгубив :confused:. Имам околу 5-6 години тука.





^ ^ Тука се гледа уште од мали нозе дека сум бил загреан за дебати и филозофирање. Не ми текнува само на кого тука му се објаснувам и за што :P . I like the poses though :D



^ ^ Во зоолошка градина :)



^ ^ ^ Тука сум малку поголем, лево е брат ми, и човече, не ми е јасно од кај ги вадам фациве ...



^ ^ ^ На мој роденден, со братучетките. Слабиот дотеран шизик, нели? :cool:

Не знам, ги гледам сликиве и како сум се облекувал тогаш (сам бирав облека инаку следуваше плачки, гњавење и многу мрчитис), и како се облекувам сега .... what the fucking fuck!? Што ми станало да од класа и стил, да спаднам на тренерки, дуксери и обични маички денес ???



^ ^ ^ Негде на гости. И браун ми стои јако лепше :P



^ ^ ^ Ме биваше и за танцување (се уште ме бива), во времето кога лептир машните можеби и беа кул. Али моите ме тераа, а демек спонтано некоја приредба се организираше каде и јас учествував, исто така, спонтано .. Yeah right XD


Дали уште некој забележа дека се' се девојчиња освен мене?


И после ќе се прашуваат моите зошто сум испаднал таков каков што сум. In your face mom & dad! :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom