Македонијо, ште умра за теп!

Член од
6 септември 2007
Мислења
8.134
Поени од реакции
8.208
Не е овај бе .. нигде нема инфо дека има поврзаност со АМАЗОН ТВ ..

на фб само еден се искажа дека е син на тв амазон, може не е тој не е 100% сигурно дека е тој. а и овој синот на амазон ,нема никаква гледна точка со тој на клипот.
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.288
Поени од реакции
5.240
Мене оној Дон Амазон што е на фб највеќе ми личи дека е.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.266
Поени од реакции
21.225
Тој е јас што го постирав, овие Indigo и 123456 веројатно му се пријатели и го бранат. Ќор + сакат треба да си за да поверуваш дека е тој со стомачните. Го постираа тој со стомачните само за да ги одтргнат тие што наумиле да го тепаат, демек јак е типот, видете му ги стомачните. Глупости во боја.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Овој па ич не личи на оној од клипот. Некој низ страниве на фб каде се прошири веста пишале дека се од Ѓорче.
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Не е малку безвезе да се изнесуваат профили на еден куп луѓе без да бидеме сигурни? Ќе настрада некој без потреба... Кажал некој кај Јанко дека детето е син на газда на АТВ, друг кажал дека се вика Дарко... јас го мразам Петко Петковски и ќе го пишам дека он е кретенот...
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Не е малку безвезе да се изнесуваат профили на еден куп луѓе без да бидеме сигурни? Ќе настрада некој без потреба... Кажал некој кај Јанко дека детето е син на газда на АТВ, друг кажал дека се вика Дарко... јас го мразам Петко Петковски и ќе го пишам дека он е кретенот...

Се согласувам. Доста шпекулираме. Не е фер. Дури ако треба нека се затвори темата некое време, за да поштедиме невини луѓе.
 

Indigo

баниран/а
Член од
8 септември 2012
Мислења
763
Поени од реакции
414
Тој е јас што го постирав, овие Indigo и 123456 веројатно му се пријатели и го бранат. Ќор + сакат треба да си за да поверуваш дека е тој со стомачните. Го постираа тој со стомачните само за да ги одтргнат тие што наумиле да го тепаат, демек јак е типот, видете му ги стомачните. Глупости во боја.

Да да бфф ми е. Прочитав дарко ангелески на форумот и така го најдов, па ми личеше мене, ама го избришав за да не настрада некој друг по грешка.
Енивејс:
Што се силите сите клошари едни, па уште на едно видео на јутуб пишале : кретенот против ДОБРОУШНАТА бабичка. Од кај к*р знае тој каква била бабата. Можеби она правела вакви срања кога била млада може го варала мажот. Од кај к*р вие се најдовте да пресудувате и да одлучувате кој треба да умре да биде обесен на плоштад и слично. Ако он сам не се вразуми и си рече „чекај бе што правам“ ќотеци и други работи НЕ ПОМАГААТ.
Вакви луѓе постоеле и ќе постојат, не само во македонија, не само на балканот, насекаде низ светот..
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Да да бфф ми е. Прочитав дарко ангелески на форумот и така го најдов, па ми личеше мене, ама го избришав за да не настрада некој друг по грешка.
Енивејс:
Што се силите сите клошари едни, па уште на едно видео на јутуб пишале : кретенот против ДОБРОУШНАТА бабичка. Од кај к*р знае тој каква била бабата. Можеби она правела вакви срања кога била млада може го варала мажот. Од кај к*р вие се најдовте да пресудувате и да одлучувате кој треба да умре да биде обесен на плоштад и слично. Ако он сам не се вразуми и си рече „чекај бе што правам“ ќотеци и други работи НЕ ПОМАГААТ.

:tapp:
 
O

Orion.

Гостин
Да да бфф ми е. Прочитав дарко ангелески на форумот и така го најдов, па ми личеше мене, ама го избришав за да не настрада некој друг по грешка.
Енивејс:
Што се силите сите клошари едни, па уште на едно видео на јутуб пишале : кретенот против ДОБРОУШНАТА бабичка. Од кај к*р знае тој каква била бабата. Можеби она правела вакви срања кога била млада може го варала мажот. Од кај к*р вие се најдовте да пресудувате и да одлучувате кој треба да умре да биде обесен на плоштад и слично. Ако он сам не се вразуми и си рече „чекај бе што правам“ ќотеци и други работи НЕ ПОМАГААТ.
Му ''фуфка'' на другарчето твое а? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom