Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Одма ми текна на Ilumious и Syn. Стварно може да биде некој неутрален и така на Баварциве им е страв да отворат тема, лошо искуство. :D
А може и dragonsky ако сакате, интересни ќе бидат воведот и анкетата. :P

Иначе, одамна имав дадено еден предлог па ај сеа пак да го пишам. Да се напраи Кајгана собиранка за финалето, на некое место, не е битно каде, кај што ќе има неутрални фанови (сите освен оние на Баерн и Дортмунд). Т.е. може и со нив, ама опасно може да биде во тој случај. :D
Еве и ја нив ги предлагам кој сака од нив да се нафати...
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Ima dosta neutralci dobri,vo fan klubot na Inter ima najsolidni. :)
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Ejj da be!(y)
--- надополнето: 7 мај 2013 во 20:53 ---
Cakir ke sudi.:coffee:
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Јас да отворам таман и за Љоренте ќе вметнам нешто :vozbud:
Жити мајка,отвори ја темата......И ако успееш да ја поврзеш на било каков начин со Љоренте,добиваш номинација за кајгана член на годината :pos:
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.561
Поени од реакции
17.594
Жити мајка,отвори ја темата......И ако успееш да ја поврзеш на било каков начин со Љоренте,добиваш номинација за кајгана член на годината :pos:
абе тоа ти е пис оф кејк ама хејтериве ќе мрчат многу :cautious:
инаку воведот би почнувал со некој анегдота од типот:
Купувал Љоренте сако од Бициани во Пела и наеднаш на сред бел ден му дошло некое старче со фенер во раката велејќи му: E, конечно пронајдов човек!
Љоренте само се свртел на кај него и му рекол: Стари си ги згрешил апчињата.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.107
Поени од реакции
17.971
Од Интерашите само Stefan kobe може.

Сакам Ilumiuos или Mondonico да ја отворат темата.
Добро, толку е важно кој ќе ја отвори темата? Со денови се дискутира за тоа, како пари да се зема или медал да се добива... Што е толку важно, тема си е тема, во неа ќе се дискутира за финалето на ЛШ, ама мене ми се чини дека премногу прашина се крева околу тоа кој ќе ја отвори... голема работа :pos:
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.110
Поени од реакции
25.601
Добро, толку е важно кој ќе ја отвори темата? Со денови се дискутира за тоа, како пари да се зема или медал да се добива... Што е толку важно, тема си е тема, во неа ќе се дискутира за финалето на ЛШ, ама мене ми се чини дека премногу прашина се крева околу тоа кој ќе ја отвори... голема работа :pos:
Епа отвори ја ајде во сабота, за да не се крева прашина. Преземи нешто :D

Вас ве предложив оти сте неутрални и реални :)
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
абе тоа ти е пис оф кејк ама хејтериве ќе мрчат многу :cautious:
инаку воведот би почнувал со некој анегдота од типот:
Купувал Љоренте сако од Бициани во Пела и наеднаш на сред бел ден му дошло некое старче со фенер во раката велејќи му: E, конечно пронајдов човек!
Љоренте само се свртел на кај него и му рекол: Стари си ги згрешил апчињата.

:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

Од мене имаш максимална подршка....Припреми нешто вакво безобразно за темата :pos:
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
I togas imase nateganje koj da ja otvori,a jas nestrpliv ko Cento sto e sega:D tak tak na brzaka i si pocnuva diskusija.

Mislam deka vikendov da se otvori ke bide taman, sega uste e rano nekako...
Ne znam sto tolku se diga fama koj ke ja otvori,ako tolku ne mozeme da se dogovorime neka bide koj prevari toj tovari. Jas go predloziv Igorche ama koga veke on ne moze neka bide koj bilo.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom