Најнов хит: "Е баш ме заболе"

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Мене хит ми е рандом 69ката у позадина. Онака, секс ау.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.144
Поени од реакции
18.168
Ајде малку основни информации преку едно кратко интервју со ѕвездата


26.07.2010, 16:23
ПРИЛЕПЧАНКАТА САЊА РИСТЕСКА ЈА ПОСАКУВА КАРИЕРАТА НА СРПСКАТА ФОЛК ЅВЕЗДА
Имам поубаво газе од Цеца
Фолк пејачката Сања Ристеска (20) од Прилеп била на концертот на српската фолк ѕвезда Цеца Ражњатовиќ на "Пиво фест", но не се воодушевила.
Сања и завидува на нејзината кариера, но вели на тие пари и слава што ги има Цеца, таа би изгледала и пеела сто пати поубаво.

- Ја видов Цеца во живо и искрено не паднав во несвест како што паѓаат сите. Не ми се допадна ниту гардеробара, ниту таа. И завидувам само на парите, зашто мислам дека пејачка во Макеоднија никогаш нема да заработи толку многу колку што има таа. Сите сме сиромашни во споредба со неа, но, и на таа сиромаштија изгледам подобро од неа. Има сто пати поубаво газе, без целулит. Иако имам само 20 години не излегувам од салони за убавина, во кои го третирам целото тело. А, се разбира, и внимавам што јадам и вежбам, вели Сања.
Таа го подготвува деби албумот, а во меѓувреме ја сними и најновата песна "Згодна", за која подготвува спот. Два пати настапи на "Прилеп фест", првин со "Оди си" и сега со "Маскенбал", а се подготвува и за настап на претстојниот "Охрид фест". Лани со Ферус и Јованка Житарова беше на турнеја низ Австралија, а веќе во ноември повторно ќе замине во оваа прекуокенска земја.
- Супер си поминав во Австралија. Се вратив и си купив "ауди а6". Старо е три години, но преубаво е. Не брзам за ново. Има време. Со уште две турнеи и ќе си го зголемам возниот парк", се смее Сања.(погледај слика 3:icon_mrgr:)
(В.М.)

И бонус слика/и
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
колку ќе беше досадно без вакви во државава , секој ден никнуваат ко печурки на дожд :)
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Барат маж во австралија 100 посто
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Раки пуке, раки шлаке...
 
T

Torchyrus

Гостин
Вчера избор за Хурем денеска Е баш ме заболе утре шо ли ќе биде
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

ДОБРОДОЈДОВТЕ ВО Р. МАКЕДОНИЈА

 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.493
Поени од реакции
20.507
аххх и гулабица ја симнаа од врвот ....
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.537
А ја до прееска бев убеден дека оваа била некоја од учесничките на изборот за Хурем на годината..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom