Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
ке си иде фиго без гајле , само стратегот наш да не го земе на негово место мареска сме свршиле работа.
 

gos

Wrong
Член од
8 ноември 2007
Мислења
719
Поени од реакции
56
uste edna pobeda najmnogu se raduvav koga jimenez dade gol,i toa prekrasen gol,a na rekoba ne mu li4i dresot na torino..
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.040
Поени од реакции
1.164
me dupis mene ili sto?? aj ne me zezaj! gi baram golovite kade so sekogas gi imalo! a ne od inter.it mislis deka ne znam deka ima tamu
Е кај да знам дали знаеш дека ги има таму.. на youtube барај ги кога е така.. :baeh:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Уште една лесна победа и сега веќе предноста е 5 бода во однос на Рома.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Шо му стана на Кордоба во последно време.Ако ви фали напаѓач ставајте Хименес бравоо
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Одамна јас дробам за Кордоба дека е еден од топ 3 дефанзивци во Италија... само сега ја крева формата, затоа се забележува повеќе.

Него еве што носи денешна Газета :)



Мераци, мераци...

Чудовишта 2.47 гола по натпревар. :vozbud:
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Нешто други ми паѓа во очи на сликава. =)

И јас се чудам што му стана на Хименез, позајмен е од Лацио ?
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Не.... Хименез е играч на Тернана :)

Беше позајмен во Лацио 1 година.. а после да го докупи. Во Лацио помина пола година и сега е позајмен во Интер, но од 27 јануари ќе стане играч на Лацио. После неколкуте добри партии верувам дека Морати ќе го купи....
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Заслужува и прва постава во Интер дечкото,не смееме да го исшуштиме ако има шанса да стане играч на ИНТЕР за официјално
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Не бре колега. Сеуште е играч на Тернана. Договорот е до крај на сезоната, со можност Интер да го купи но за 7 милиони евра.

И покрај топ формата и блескавите изданија, сепак сметам дека не е материјал за Интер, но да се надеваме дека грешам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom