Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
25 мај 2008
Мислења
1
Поени од реакции
1
Да не знае некој дали има paintball , сега во Скопје ? Знам имаше во луна парк ама колку што знам затворен е,имаше во кисела вода во старото кино ама никако неможам да најдам број. Ако знае некој број многу ќе ми помогне :)
--- надополнето: 3 април 2013 во 15:18 ---
Другар сега се отвори ново во Населба Драчево и за разлика од досега отворените цената е промотивна и е 300 денари за 100 топчиња и саат време на располагање
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Има некој кафич во Скопјево што работи после 12 во работни денови?
И сега пак со летново сметање на времево таман чекаш да се стемни да излезеш, ке дојде 12 и ајт гитла...:mad:
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
Каде можам да најдам Black Devil цигари да не знаете случјано, во Македонија слушам ги нема... но дали ги има во Грција и да не знаете поточно каде? :)
 
Член од
17 август 2011
Мислења
10.129
Поени од реакции
18.023
Каде можам да најдам Black Devil цигари да не знаете случјано, во Македонија слушам ги нема... но дали ги има во Грција и да не знаете поточно каде? :)
ги има речиси во секоја трафика..али во поголемиве маркети не сум ги заприметил :)
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
ги има речиси во секоја трафика..али во поголемиве маркети не сум ги заприметил :)

Сега треба да одам до Солун во некои од следниве викенди, најверојатно ќе најдам таму... фала ти во секој случај на информацијата. :)
 
Член од
3 јуни 2009
Мислења
375
Поени од реакции
387
Каде можи да се најди нешто вакво за чување пари, пасоши и слично
http://www.youtube.com/watch?v=EWCUqnd-xKM
PS. Немора да биди исто, туку да одговара на намерата.
Јас користам слично на овие, за околу врат, под облека:


Ме мрзи да го сликам моето.
Вакви слични има на Битпазар и низ Чаршија, 200-300 денари мислам дека беа.
 

Ivana*Antique

Чисто информативно
Член од
5 септември 2011
Мислења
312
Поени од реакции
144
--- надополнето: 3 април 2013 во 15:18 ---
Другар сега се отвори ново во Населба Драчево и за разлика од досега отворените цената е промотивна и е 300 денари за 100 топчиња и саат време на располагање
Imas nesto kontakt, fb web, nesto?
 
Член од
20 септември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
3
Просторија за издавање опремена според насср стандарди (на нет се утепав барајќи).
 
Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
Луѓе,ај ако може малку помош.Сакам на патикиве да си ставам зелени врвки!Сериозно.Можеби малку звучи безврска но дали би знаел некој каде можам да најдам.Видел ли некој некаде

Ми требаат како на сликава,одприлика таа ширина.

http://www.thewhoconverse.com/images/Converse/Converse the who 1121 (9).jpg
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.597
Поени од реакции
746
Луѓе,ај ако може малку помош.Сакам на патикиве да си ставам зелени врвки!Сериозно.Можеби малку звучи безврска но дали би знаел некој каде можам да најдам.Видел ли некој некаде

Ми требаат како на сликава,одприлика таа ширина.

http://www.thewhoconverse.com/images/Converse/Converse the who 1121 (9).jpg
На битпазар на тезгите имаш секакви бои и димензии .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom