Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Q

qazwsxedc

Гостин
ја чекам само фенер 75.5- и само таа ке ме заебе:facepalm:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.005
Чувството кога ке го смениш Тотенхем од 1&3+ во GG3+ на шалтер ...
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Коj погоди вечерва од ЛЕ повеќе од 2 на тикет секоjа му чест!
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.253
Поени од реакции
2.237
Коj погоди вечерва од ЛЕ повеќе од 2 на тикет секоjа му чест!
Оти бе? Таман си искочија сите. Мене само Штутгарт - Лацио 3+ ме дупна. Фатив Бенфика 1, Челзи 0-2, Интер 0-29, Леванте 30+.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.005
Коj погоди вечерва од ЛЕ повеќе од 2 на тикет секоjа му чест!
Погодив 3 од 4-ри на тикет, Базел 0-2, Бенфика 1 и Рубин Казан да не даде гол..
Едино Тотенхем го преправив во ГГ3+ и отиде уплата од 500 денари во вода со евентуалната добивка...
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Оти бе? Таман си искочија сите. Мене само Штутгарт - Лацио 3+ ме дупна. Фатив Бенфика 1, Челзи 0-2, Интер 0-29, Леванте 30+.
како си фатил Леванте 30+ кога не падна гол
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
1.924
Погодив 3 од 4-ри на тикет, Базел 0-2, Бенфика 1 и Рубин Казан да не даде гол..
Едино Тотенхем го преправив во ГГ3+ и отиде уплата од 500 денари во вода со евентуалната добивка...
Ајде немаш гајле ти у последно време ти идеше ептен добро така да ова не е ништо за тебе :) Освен ако добитните тикети ти се послаби од уплатите на недобитните кои не ги знаеме :)
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Оти бе? Таман си искочија сите. Мене само Штутгарт - Лацио 3+ ме дупна. Фатив Бенфика 1, Челзи 0-2, Интер 0-29, Леванте 30+.
Погодив 3 од 4-ри на тикет, Базел 0-2, Бенфика 1 и Рубин Казан да не даде гол..
Едино Тотенхем го преправив во ГГ3+ и отиде уплата од 500 денари во вода со евентуалната добивка...
Абе ако, инаку наjсериозно тоа го пишав оти никогаш немам погодено ливче ЛЕ па сум љубоморен :icon_mrgr: пс. видете го во поплаки постот моj
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.005
Ајде немаш гајле ти у последно време ти идеше ептен добро така да ова не е ништо за тебе :) Освен ако добитните тикети ти се послаби од уплатите на недобитните кои не ги знаеме :)
Преку 30к сум во плус, така да, може да си дозволам киксови... Се промашува, не дека не...
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
1.924
Преку 30к сум во плус, така да, може да си дозволам киксови... Се промашува, не дека не...
Јасно, само пази да не си дозволиш ептен опуштање, чисто совет другарски, пошто јас од лично искуство исто така за неполни три месеци успеав да достигнам плус од преку 60,000 денари, за потоа за неполни 2 месеци да им ги вратам повеќе од половина, опуштајќи се, глупирајќи се, и нормално поради немањето среќа во неколку наврати.

Он Топик:
За утре (Петок) од мене тип на денот Лавал - Х, според мене ќе биде исход кои би им одговарал на двете екипи за да остант во игра за својте цели, и реално мислам дека Лавал иако послабо е рангиран може да остане непоразен на својот терен,
Емен (Холандија 2) ГГ3+ екипа која со кого и да игра последниве мечеви дава и прима голови, сега игра со екипа која е исто така е ефикасна, мислам дека и утре нема да се згреши да се одигра слободно овој пар.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.005
Јасно, само пази да не си дозволиш ептен опуштање, чисто совет другарски, пошто јас од лично искуство исто така за неполни три месеци успеав да достигнам плус од преку 60,000 денари, за потоа за неполни 2 месеци да им ги вратам повеќе од половина, опуштајќи се, глупирајќи се, и нормално поради немањето среќа во неколку наврати.
Звучи смешно, ама штом надминам 15 к добивка, си зиам по нешто за дома, комода, звучници итн, да знам дека не можам да ги дадам назад...
Не се залетувам многу, кога играм на пример 4-ри натпревари, играм со 500-че... на 2 или 3 идам нешто појако, во зависност од тоа како ми се гледаат натпреварите...
Кога веќе гледам дека сум изгубил 5-6 000, пукам една на 1.25 коеф на јака уплата, и корекцијата е извршена, изгубените пари се вратени и business as usual ...
Многу полесно се игра со нивни пари...
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Сега откако многу првенства се извесни во однос на шампионот, ни сигурните не се баш сигурни. На средина на сезона најдобро се игра со големи уплати.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom