Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
“If you perform hard enough and well enough, it will come. That is the only way you get it.”

STEVE G

За тоа што треба да се стори конечно со тимот. Под Роџо.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ќе кажам пак дека Роџер е најмалку крив за ситуацијава..... Тој го работи тоа што најдобро го знае.
Сигурен сум дека не се штеди во тоа.
Кога велам сигурен мислам на неговата репутација.... Значи тој воопшто не се штеди и под закана тој самиот да се извалка за во иднина само да му помогне на клубот.

Целиот проблем е во ФСГ тие се виновниците за ова срање и тие треба да дадат одговор за ситуацијава.
Сето полемизирање за Роџерс е залудно потаму..... Да се надеваме дека брзо учи од сопствените грешки!

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Што демек ќе си идат? Не верувам баш, освен ако ептен не ги зафати тоа кризата што им се дешава у Бостон. У тој случај нека реагираат побрзо со продавањето на клубот на некој шеик, по можност од Катар некој со шамија завиткан, па нека даде тој пари и ако треба секој ден у 3 саат ќе се помолам за него.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Eric J. Biafranić, добар ти е аватарот :D :D . Па да му се сневиди од 10000 слики од црниот топ ние истата ја најдовме :D :D
Туку, ако FSG го продадат клубот на некој арапкулиња, тие 2те пива помножи си ги со три, плус нешто скара ќе ти ВРЛАМ :D :D
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Eric J. Biafranić, добар ти е аватарот :D :D . Па да му се сневиди од 10000 слики од црниот топ ние истата ја најдовме :D :D
Туку, ако FSG го продадат клубот на некој арапкулиња, тие 2те пива помножи си ги со три, плус нешто скара ќе ти ВРЛАМ :D :D
Шо па само нему.
Сите ние сакаме арапишта или руси со длабоооооки џебој за да се накупат тренери и играчи и да им се свима мајке најебеме док не постану црна ко на Рахим брачеда му!
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Шо па само нему.
Сите ние сакаме арапишта или руси со длабоооооки џебој за да се накупат тренери и играчи и да им се свима мајке најебеме док не постану црна ко на Рахим брачеда му!
И ти си во дарителите во ситуацијата, не во примачите :D :D
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
И ти си во дарителите во ситуацијата, не во примачите :D :D
Ок бе.
:)
Али па, шо па нему...дека кенка за Роџо од сеКтеНбри??

Или дека не е от Скопџе па дан' гладно е?

Него, donde vives, donde en estados unidos?
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Ок бе.
:)
Али па, шо па нему...дека кенка за Роџо од сеКтеНбри??

Или дека не е от Скопџе па дан' гладно е?

Него, donde vives, donde en estados unidos?
Па нели ти кажав кај живеам или толку меморијата :D, а za второно во ПП, ако милуваш :D :D
Баш оти кенка, за да не кенка после ова го прам :D :D
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Па нели ти кажав кај живеам или толку меморијата :D, а za второно во ПП, ако милуваш :D :D
Баш оти кенка, за да не кенка после ова го прам :D :D
Daaaa be. Da. Te pomesav so drug. Ti si od slavnite kraista.
Vidov u PP, ti vrativ. Doreda i fudbal ke gleame u slavni menai u tvojon kraj.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Eric J. Biafranić, добар ти е аватарот :D :D . Па да му се сневиди од 10000 слики од црниот топ ние истата ја најдовме :D :D
Туку, ако FSG го продадат клубот на некој арапкулиња, тие 2те пива помножи си ги со три, плус нешто скара ќе ти ВРЛАМ :D :D
Ливерпул е ова,нема тука таква среќа,а и да не купат Арапи гарант ќе бидат некој ко Субрата Рој ..чим не купи следниот ден ќе му ги замрзнат сметките :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ливерпул е ова,нема тука таква среќа,а и да не купат Арапи гарант ќе бидат некој ко Субрата Рој ..чим не купи следниот ден ќе му ги замрзнат сметките :)
Rekov ja...rusi ondak. Em mrcikuroj se, em pari davaat, em si znaat sto sakat.

Ene go Putin vidi go. Si sakase Precedatelk dozivotno. Si dobi, mada poremieruvase edno vreme, ama isto mu dogje. Ko ja kumasinot da go klam da me menja na kartko dur idam kenef.

Rusi.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Шанкурци...у колку играме утре?
Ме мрзи да барам по нет или на ТВ.

Peja989 шо стануе?

Нешо ми није дн а и накурчен сум.

прв пат неам нешо голем оптимизам,....ама до месечината ќе да е.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Шанкурци...у колку играме утре?
Ме мрзи да барам по нет или на ТВ.

Peja989 шо стануе?

Нешо ми није дн а и накурчен сум.

прв пат неам нешо голем оптимизам,....ама до месечината ќе да е.
Во 16 играме ама на СК + веројатно само второ полувреме ќе не даваат, пошто пишува во 15 часот Сити, во 16 Ливерпул....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom