Обложување на нет

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Печатна грешка :pos::pos: Глуп систем имаат тие еден куп работи треба да направиш за да ставиш ебани 10 евра :tapp:
Aма имаат пак и најголема сигурност на исплата и најзаштитен си.
Сепак ако сакаш да смениш, еве линк подолу да провериш, може ќе најдеш нешто интересно;)

http://www.top100bookmakers.com/signup.php
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Aма имаат пак и најголема сигурност на исплата и најзаштитен си.
Сепак ако сакаш да смениш, еве линк подолу да провериш, може ќе најдеш нешто интересно;)

http://www.top100bookmakers.com/signup.php
Сакав да најдам некоја каде што може да се уплаќаат системи со фиксови и wwin гледам дека имаат таква опција па се регистрирав ама многу процедури од картичка на манибукерс па од таму на акаунтот а на манибукерс за да ставиш за прв пат ти бара да одиш директно од банка и викам заеби...
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Сакав да најдам некоја каде што може да се уплаќаат системи со фиксови и wwin гледам дека имаат таква опција па се регистрирав ама многу процедури од картичка на манибукерс па од таму на акаунтот а на манибукерс за да ставиш за прв пат ти бара да одиш директно од банка и викам заеби...
Имам јас moneybookers, не е ништо сложено, еднаш го правиш и си тераш.

Мора да ги верификуваш и регистрираш картичките и банковните акаунти(ако сакаш ова), првиот пат трга од картичка 2-3 евра но ти ги враќа на сметка и може да си уплаќаш. Бираш гејминг мод што е таму те прашува и тераш;)
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Имам јас moneybookers, не е ништо сложено, еднаш го правиш и си тераш.

Мора да ги верификуваш и регистрираш картичките и банковните акаунти(ако сакаш ова), првиот пат трга од картичка 2-3 евра но ти ги враќа на сметка и може да си уплаќаш. Бираш гејминг мод што е таму те прашува и тераш;)
Абе знам дека еднаш се прави тоа ама кој ќе се малтретира низ банки низ курци палци поарно до кладилница ќе одаме ебаго :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.055
Поени од реакции
64.383
Некој да ми објасни како се прави тикет со повеќе натпревари... Не успеав да се снајдам....
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Некој да ми објасни како се прави тикет со повеќе натпревари... Не успеав да се снајдам....
Го бираш типот и после идеш, add to bet slip, па после таму кај тикетот на multiple bet options и ставаш пари
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Абе будали се овие од бет365. Немам клаено пари на акаунтот можи 2 недели и ми стигна писмо дома од нив оти не сум клавал да не сум бил незадоволен од нив. :pos:
 

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
Абе будали се овие од бет365. Немам клаено пари на акаунтот можи 2 недели и ми стигна писмо дома од нив оти не сум клавал да не сум бил незадоволен од нив. :pos:
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

lele kolku me nasmea od sabajle
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Абе будали се овие од бет365. Немам клаено пари на акаунтот можи 2 недели и ми стигна писмо дома од нив оти не сум клавал да не сум бил незадоволен од нив. :pos:
Јас 6 месеци не ставив, од друг акаунт играв па ни писмо ни бакрачи не ми пратија :icon_lol:
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Јас 6 месеци не ставив, од друг акаунт играв па ни писмо ни бакрачи не ми пратија :icon_lol:
Не се салам.
Ако му е неубо да ми стој акаунтот без пари, нека клат 5 евра од нив ;)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
бар остајте си 0.01 да можете livestream да си гледате скоро на се :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom