Вонземјани, НЛО...

Верувате ли дека постојат вонземјани?

  • Да

    Гласови: 1.725 79,2%
  • Не

    Гласови: 452 20,8%

  • Вкупно гласачи
    2.177

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
не да се познава дека е монтажа ова само некој глупав ќе поверува
Според мене заради ова некои луѓе не веруват, ќе се нагледат вакви фотографии и потоа оди докажи им и за некои слики што барем јас мислам оти се вистинити мислат оти се fake
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Според мене заради ова некои луѓе не веруват, ќе се нагледат вакви фотографии и потоа оди докажи им и за некои слики што барем јас мислам оти се вистинити мислат оти се fake
ќе им покажат некоја слика(вистинска)ќе си речат ај бе ова монтажа е колку вакви сум видел
 
Член од
29 јули 2008
Мислења
91
Поени од реакции
3
Нема вистински слики СЕ е монтажа:toe: и желба за популарност
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Нема вистински слики СЕ е монтажа:toe: и желба за популарност
За сликите 80% и повеќе мислам оти се лажни ама има некои вистинити видеа мислам на тој од росвелт
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
per letacki cinii,sea pocnaa i letacki konzervi da iskacaat so sledno ke se vidi....mn tapa sliki,otpad pocnal da leta........
 
Член од
29 јули 2008
Мислења
91
Поени од реакции
3
Казав еднаш ке верувам само кога ке бидат дел од нашето секојдневие:toe:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Еве од мене неколку слики што мислам оти е 100% монтажа.




Летачко лабаво :pos2::pos2::pos2:

Има и вистински слики ама од толку монтирани кога ќе видиш слика автоматски ти иде да кажеш и да помислиш дека е монтажа.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Летачко лабаво :pos2::pos2::pos2:

Има и вистински слики ама од толку монтирани кога ќе видиш слика автоматски ти иде да кажеш и да помислиш дека е монтажа.
Хехе таа слика беше нај нај затава га ставих, секакви предмети летат :pos2:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Еве уште неколку слики од тие ,,Вистинските слики '' :pos2:










Последната слика е закон! :pos2:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
И слепец ќе види дека е монтажа тоа.Колку глупаво изведено:)
 

Ti Si

Црнец
Член од
27 јули 2008
Мислења
269
Поени од реакции
10
I wish they come and take my sister in their world...togash temava nema da bide potrebna....kje gi umre...
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
НЛО НАД СУПЕРМАРКЕТ ВО ЛОНДОН

<SPAN lang=MK>Британецот Сид Одрискол направил фотографии на НЛО над еден супермаркет во Лондон. Тој фотографиајта ја снимил во 2 часот наутро.
- Тоа беше нешто бневеројатно, нај убавата блаво бела светлина која сум ја видел. Објектот се движеше брзо и потоа застана, сето тоа беше неверојатно – изјави 35 годишениот Одрискол кој по професија е музичар. Тој вели дека е сигурен дека се работело за механички објект бидејќи се движел со голема брзина, лебдел, а последниот миг пред да се оддалечи испуштил голема светлина и молскавично заминал.
- Многумина не веруваа во фотографиите доволно зборуваат – рекол Одрискол за медиумите.

ОБЈЕКТОТ НА СНИМКИТЕ Е МИСТЕРИЈА

Снимките ги прегледале и неколку експерти за НЛО кои велат дека објектот е мистерија.
- Ова на снимките не би можело да се сврсти во НЛО и е права мистерија – рекол експертот за оваа приблематика Ник Поп.
Јавноста во Британија неодамна имаше прилика да ги види официјалните податоци на тајните служби кои изминатите 50 години регистрирале над 55 000 прелети на НЛО над островот, а јавноста се погласно бара јавна истрага околу прелетите на НЛО.
http://www.megastar.com.mk/index.php?option=com_content&task=view&id=326&Itemid=33
 

Kajgana Shop

На врв Bottom