Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
20 септември 2008
Мислења
12.764
Поени од реакции
9.886
Па обично црево за полевање е 30-40 денари метар, тебе со сијалички ти е скапо 43 денари ;)
Ме лажеше еден дека е 20-30 ден.метар,ја врска немам тачно колку е. А ценава си е таман. Само мора на пластичарска да видам и Џамбо.
 
Член од
11 ноември 2012
Мислења
2
Поени од реакции
1
кај можат вакви ракавици некаде низ Скопје да се најдат, да не знаете? ракавици за вљубени?

 
Член од
2 јануари 2012
Мислења
603
Поени од реакции
146
Кај можам да најдам кожни ракавици ??? Онлајн да се купат ???
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
25
Поени од реакции
20
мартинки да не знаете каде има го свртев цел град и нигде неможам да најдам асални мартинки...во конверс има ама некако ми се крш...некое ваше мислење ? :)
 
W

Werther

Гостин
мартинки да не знаете каде има го свртев цел град и нигде неможам да најдам асални мартинки...во конверс има ама некако ми се крш...некое ваше мислење ? :)
Мартинки во Инфлуенс во Лептокарија кај металецот,малку се солени цените,имаш мартинки од 4.000,а имаш и марка од 200 евра е сега не знам финансиски како стоиш.

Во секој случај отиди си и провери.

:)
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
25
Поени од реакции
20
Мартинки во Инфлуенс во Лептокарија кај металецот,малку се солени цените,имаш мартинки од 4.000,а имаш и марка од 200 евра е сега не знам финансиски како стоиш.

Во секој случај отиди си и провери.

:)
ок братко фала мн инче финансиски слабо се стои средношколски -.- :D знаеш како викаат паре нису проблем паре нема :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom