Секс за време на менструација?

zakaculko

skinhead '03
Член од
24 март 2009
Мислења
201
Поени од реакции
33
ми се има десено у тек на сексот да и дојде на типката, и ми беше ногу гадно, многу лепи у пичку матер,би имал само ради свршувањето внатре, ама као шо сум малер ќе забремени така да заеби тие работи секс и менструација
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
ми се има десено у тек на сексот да и дојде на типката, и ми беше ногу гадно, многу лепи у пичку матер,би имал само ради свршувањето внатре, ама као шо сум малер ќе забремени така да заеби тие работи секс и менструација
Respect !!! :)
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Ако тазе сум си избричен доле нема шанси секс, но доколку ми прцнале влакната некој милиметар а што да не.

Кондомчето добро наместено, онадија работата како што треба и свршуј у кондомот ако сакаш, партнерката повеќе ќе те цени и замижи очи обавезно кога го ваѓаш :) А и потопло е тогаш и повлажно.

После тоа правац под туш.

Медицински гледано не се прави тоа кога и двајцата сте тазе избричени/депилирани долу секоја пора е тогаш отворена!


П.С она нека биде легната и обавесно некое пешкирче под неа :)
 

Suvopi4est

The One & Only
Член од
4 февруари 2011
Мислења
148
Поени од реакции
18
јас сум имал многу пати и ми бесе убаво не сум гадлив а и ми пружа задоволство пошо доага до загреаност и мн лизга.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.559
Поени од реакции
33.812
П.С она нека биде легната и обавесно некое пешкирче под неа :)
Логика бе брат. Замисли да е во друга позиција. Овие од CSI ќе дојдат да сликаат blood-spatter-от под сомневање дека се десило убиство. :)

И пешкир не помага. Фино е, не е нешто ептен бљак, ама ептен неред станувва. Евентуално 3ти, 4ти ден.
 

Sipy

Dr.Sheldon Cooper
Член од
9 јануари 2011
Мислења
170
Поени од реакции
31
Сум имал али и било при крај :) јебига фаќаат кризи :) Ама убавооо лизгаааа и не е до толку гадно.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
не ми праи ќејф- ама ИЧ- јбг
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Логика бе брат. Замисли да е во друга позиција. Овие од CSI ќе дојдат да сликаат blood-spatter-от под сомневање дека се десило убиство. :)

И пешкир не помага. Фино е, не е нешто ептен бљак, ама ептен неред станувва. Евентуално 3ти, 4ти ден.
Зависи од девојчето и од нејзиниот циклус. Мене на пример не ми тече многу ниту во вториот ден кога вообичаено тече најмногу, така да немам гајле :) Плус тогаш и желбата ми е поголема па зашто да си ја потиснувам:toe:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Gea
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Јас несакам секс за време на циклусот, не се чуствувам опуштено, ме боли стомакот и се ми смета а кога имам секс сакам да уживам во него. А башка тоа што сметам дека е нехигиенско и што тогаш може најмногу инфекции да се пренесет. Може да се издржат 3-4 дена без секс, ништо страшно а ако толку многу сака ќе го задоволам орално така да решен е проблемот.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.746
Поени од реакции
19.926
Јас несакам секс за време на циклусот, не се чуствувам опуштено, ме боли стомакот и се ми смета а кога имам секс сакам да уживам во него. А башка тоа што сметам дека е нехигиенско и што тогаш може најмногу инфекции да се пренесет. Може да се издржат 3-4 дена без секс, ништо страшно а ако толку многу сака ќе го задоволам орално така да решен е проблемот.

Да не речам ми го извади од уста :pos:

Обично може да се паузира де не дошло нож до коска, а ако дојде тогаш под туш евентурално инаку низ дома крајм сцена ке се напраи ебаго колку и да не тече, замислите ја ситуацијава жена кога има циклус се влажни, односно се возбудува дупло поисе, и кога течностите ќе се измешаат со менструацијата и имаш поплава не пешкири сунѓери нема да ве спасат, затоа или туш или у уста :)
 
S

Shellshock nam67

Гостин
поубо човек да почека да се стрпи малку погладен подобро се еб.и :vozbud:, гадно е да гледаш кај и го буташ а типката крвари одвратно
 

The Masc

Somebody Stop Me
Член од
3 јануари 2011
Мислења
22
Поени од реакции
2
Јас несакам секс за време на циклусот, не се чуствувам опуштено, ме боли стомакот и се ми смета а кога имам секс сакам да уживам во него. А башка тоа што сметам дека е нехигиенско и што тогаш може најмногу инфекции да се пренесет. Може да се издржат 3-4 дена без секс, ништо страшно а ако толку многу сака ќе го задоволам орално така да решен е проблемот.
Е, ова е за респект, дали и останатите девојки на форумот го задоволуваат партнерот орално за време на циклус?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Во тие денови самата себеси не се поднесувам, не па секс :) Башка каква тупа болка се има во стомакот, мачење ќе е тоа. Плус гадно :ija:
 

Suvopi4est

The One & Only
Член од
4 февруари 2011
Мислења
148
Поени од реакции
18
Во тие денови самата себеси не се поднесувам, не па секс :) Башка каква тупа болка се има во стомакот, мачење ќе е тоа. Плус гадно :ija:
За кого какооо !! :) Масовно топло ауфф ! мераци се праат ... али пак .. За кого како :) некој паѓа у кома од крв некој узива :)
 

Mike_Cor

Истражувач
Член од
8 мај 2011
Мислења
10
Поени од реакции
2
Хаха.. Звучи лудо. Не сум пробал сеуште иако сум сакал да пробам. :) Не ми се гади (барем се надевам нема да ми се гади:) ) ама за хаосот што ќе настани наоколу, тоа е заебаното :)
Добар беше предлогот погоре, под туш! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom