Пазарете се тука!

Член од
20 февруари 2010
Мислења
30
Поени од реакции
3
Ок, мило ми е што си го продал (само уште да ти поверував дека стварно си продал стар кинески е71 по цена колку што вреди нов оргинален е71...):smir:

ич не ме тангира дали веруваш или не.... твоја лична работа е тоа... и не е стар туку 1,5 месеци одкако е купен и скоро и НЕ КОРИСТЕН, ганц нов... имам уште еден, јас си го користам за мои потреби, башка има се што има и оригинален е71, ама баш се, плус 2 сим карти...

ти работеше во некоја мобилара? или имаше своја мобилара нешто? не сум сигурен прашувам зашто се ми се чини дека така некаде прочитав, а не сум турбо присутен на форумов... да ти понудев нешто ако сакаш, т.е. да те поврзам со едни добавувачи... сепак бизнис е бизнис, јебеш форум ако има пари од кај да капат нели?
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
ич не ме тангира дали веруваш или не.... твоја лична работа е тоа... и не е стар туку 1,5 месеци одкако е купен и скоро и НЕ КОРИСТЕН, ганц нов... имам уште еден, јас си го користам за мои потреби, башка има се што има и оригинален е71, ама баш се, плус 2 сим карти...

ти работеше во некоја мобилара? или имаше своја мобилара нешто? не сум сигурен прашувам зашто се ми се чини дека така некаде прочитав, а не сум турбо присутен на форумов... да ти понудев нешто ако сакаш, т.е. да те поврзам со едни добавувачи... сепак бизнис е бизнис, јебеш форум ако има пари од кај да капат нели?
Дај понуди да видам што цени имаш, само со кинези не работам:) Иначе немам мобилара. Трговец поединец сум, на големо и мало:smir::pos2:
 
Член од
15 февруари 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
Продавам Nokia N79 во одлична состојба (како нов). 200 евра. заинтересираните нека пишат приватна порака. можна е и замена за Nokia N86, Nokia N85 или Iphone 3Gs со моја доплата :salut:
 
Член од
18 август 2007
Мислења
135
Поени од реакции
8
вреди и мн повеке од тоа само што 100% не е оргинал чим ти го даваат за таква цена....
оргинал е го видов лично, со кутија е и со сите додатоци шо идат со него, само не прашав дали е под гаранција.. Итно и требале пари поради X причини и затоа го продава, а цената е таква за побрзо да земе пари пошо рече ако го давала поскапо нема да и го купат одма..
Колку?
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
оргинал е го видов лично, со кутија е и со сите додатоци шо идат со него, само не прашав дали е под гаранција.. Итно и требале пари поради X причини и затоа го продава, а цената е таква за побрзо да земе пари пошо рече ако го давала поскапо нема да и го купат одма..


Колку?
11000 Ако дојдам,10 ако си го земеш.Фул пакување!
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Член од
18 август 2007
Мислења
135
Поени од реакции
8
11000 Ако дојдам,10 ако си го земеш.Фул пакување!
Океј.. Околу цената нема да коментирам нишо, само ке кажам дека ми е скапо. Фала ти на понудата сепак. :smir:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
со неоригинална маска за 2000денари
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Nokia N98+ да не сака некој? цената е доста поволна нов е само 2-3 дена работен :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom