Пазарете се тука!

Член од
2 април 2009
Мислења
69
Поени од реакции
5
imam sony ericsson k330 nov od vip so garancija, zamena za dobra nokia n70
so moja doplata do 2000 denari pisete ako ima nekoj
pozdrav
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Ima li zainteresirani za Nokia N82, 230 evra, so usb kabel, 2 GB Sd kart. TV-OUT kabel, slusalki. Kupen e od dubai proizveden vo Finska. Haknat e i moze da se instalira bilo som na pr. full N-gage igri, apps kako ShakeMe, Nokmote i mn. dr.
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
Ima li zainteresirani za Nokia N82, 230 evra, so usb kabel, 2 GB Sd kart. TV-OUT kabel, slusalki. Kupen e od dubai proizveden vo Finska. Haknat e i moze da se instalira bilo som na pr. full N-gage igri, apps kako ShakeMe, Nokmote i mn. dr.
Kazi mi od kade si ti ... koja boja e mobilniot dali e komplet so se .... pisi mi poveke na privatna poraka ili na e-mail mob_pazar@yahoo.com :helou:
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Јас го нудам неофицијално мојот Блекбери Болд, ако има некој заинтересирано нека пише! Со напомена дека работи исклучиво на ВИП!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
seuste na prodazba

NOKIA E71 ushte pod garancija

so celosna oprema sto doagja vo kutijata

za samo 11 000 den.
Како е сочуван? Има гребаници или не?

Воедно, продавам Sony Ericsson К800, или го менувам со моја доплата за Nokia E71 или Nokia E66.
 
Член од
28 април 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
Како е сочуван? Има гребаници или не?

Воедно, продавам Sony Ericsson К800, или го менувам со моја доплата за Nokia E71 или Nokia E66.

Kako i sekoj telefon sto se koristi i se grebe i ovoj ima edna grebanica dole desno na kapaceto. zatoa i ja staviv taa cena.

Se mu funkcionira bepsrekorno ima dodatni aplikacii instalirano kako fringe (skye, msn, gtalk se vo edno) i dr.

Garancijata e do 29.10.2009

Made in Finland

071 33 42 76 kristijan


 

Alek_rjk

Za prviot vpecatok nema vtora sansa
Член од
14 март 2006
Мислења
387
Поени од реакции
4
Дали некој нуди Sony Ericsson W200 ???

ЦЕна?
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
дали уште се нуди iphone 2g нов и како оди цената? и дали го има 3g негде освен во т-мобиле, и која цена е 3g-то?
 
Член од
21 април 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
дали уште се нуди iphone 2g нов и како оди цената? и дали го има 3g негде освен во т-мобиле, и која цена е 3g-то?
да не си заинтересирана за копија на Iphone 3G , цена поволна , мобилниот е нов
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Kako i sekoj telefon sto se koristi i se grebe i ovoj ima edna grebanica dole desno na kapaceto. zatoa i ja staviv taa cena.

Se mu funkcionira bepsrekorno ima dodatni aplikacii instalirano kako fringe (skye, msn, gtalk se vo edno) i dr.

Garancijata e do 29.10.2009

Made in Finland

071 33 42 76 kristijan


Па не баш секој што се користи се гребе, сум чувал телефони по цела година без гребаница а ги користам прилично бааѓи, но клучеви и метални пари во еден џеб, телефонот во друг - прво правило. Сепак е до корисникот, не е до телефонот : )

Не ми прави лезет вака и за 100 евра да го даваш. Сепак, фала на понуда.

Друг некој да понуди E71 или Е66? И шиткам Sony Ericsson K800 за 80 евра или трампам со моја доплата.
 
Член од
1 април 2009
Мислења
34
Поени од реакции
0
Колку иде Самсунг Ф480 (оргинал) не користен као нов? Бар Приближно?
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
da ne znae kolku idat n82 i n73 MusicEdition(novi, neotpakuvani)
 
Член од
28 април 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
Па не баш секој што се користи се гребе, сум чувал телефони по цела година без гребаница а ги користам прилично бааѓи, но клучеви и метални пари во еден џеб, телефонот во друг - прво правило. Сепак е до корисникот, не е до телефонот : )
zavisi kako gledas na telefonot.
mene mi e srestvo za alo alo i kako takvo mu se deshava da padne ili da uleta so nekoja paricka.

zatoa i e taa cena.

Telefonot e seushte na prodazba.

Kinjo напиша:
zavisi kako gledas na telefonot.
mene mi e srestvo za alo alo i kako takvo mu se deshava da padne ili da uleta so nekoja paricka.

zatoa i e taa cena.

Telefonot e seushte na prodazba.
TELEFONOT E PRODADEN

ako nekoj prodava Iphone 2g neka pise PM....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom