Tип на денот (Читај правила во прв пост)

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.361
Поени од реакции
303
Se mislev na MVV - Den Bosh megu X2 i GG i aj si vikam GG da gi pustam,a tie 4:0....Epten blisku sum bil izgleda...Deneska 2 hokeja mi izbegaa za 2 sekundi,ne gi pustiv,i posle koga igras gluposti taka ti e...Prvo Le Avr,posle ovie..Ajde utre novo kolo nova Sreka!
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.747
Поени од реакции
6.691
Оволку малку голови во Холандија 2 немало 100 години.
Хахахах тоа сакав и јас да кажам. Абе племето нивно ко да знаеа дека јас ги имам ГГ1 сите 8, а барав 2/8. Одвај една влезе човече :tapp:. Али за среќа беа за нијанса подобри во второ па фатив 2 од трите на едно ливче. Уплатата од експериментот е фатена, 3 паднати ливчиња од кои 2 целосно (со двете промашени), а едно со една промашена. Се чекаат уште 3 викендов, да падни некој ќар.
 
L

Löwe

Гостин
Хахахах тоа сакав и јас да кажам. Абе племето нивно ко да знаеа дека јас ги имам ГГ1 сите 8, а барав 2/8. Одвај една влезе човече :tapp:. Али за среќа беа за нијанса подобри во второ па фатив 2 од трите на едно ливче. Уплатата од експериментот е фатена, 3 паднати ливчиња од кои 2 целосно (со двете промашени), а едно со една промашена. Се чекаат уште 3 викендов, да падни некој ќар.
Иначе за колку ти беше пуштено тоа 2/8, и мин. макс добивка колку ти беше?
 
Ф

Фил Ајви

Гостин

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.608
nemoj da kazes posle deka ne sum ti kazal...

utre ke vi kazam pak na sto da igrate za milion... sega za sega sigurna e wba x2
Шо бе, излезе тој на милион шо беше, бев во план да го играм, ама не поминав од дома да видам типојте па сам изиграв едно и паѓам на некој си австриски ракомет 1,20 квота, колку беше квота твојов трипл??? Ај за утре напиши едно, да се крениме некако :D
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
за денес .....
херта 2
сао каетано 1 3/3
а. луштенау 1

де графшап гг3+
дукла п. 13+
бешикташ т1 3/5
вестерло гг3+
мајнц гг 3+

алфретон гг 3+
м'боро гг 3+
монако x-1 3/5
генгамп х-1
бетис гг 3+

по грешка ја пишав монако место нант али шо ги ебам ќе ги сечам
ајде уште монако утре за солидна добивка :D , a шо убаво тргна дукла 2:0 полувреме ,генгамп 0-0 ..... ааааа смрт им е судена.
 
Член од
30 август 2009
Мислења
262
Поени од реакции
78
Dinamo Moscow -1 @ 1.55 натпреварот се игра во 10:30 утре сабајлево, значи оние онлајн играчите може слободно да си ја играт уше сега АЛЛ ИН, а за другиве ако станете рано изутрина со сречом ако не здравје...Значи вака Динамо Москва оваа сезона игра топло-ладно што е факт а многумина знаеме дека во ростерот да имаш играчи како Курани,Кокорин,Мисимович до преклани Воронин и уште др. анонимци,секако приоритет е европска сцена,лани завршија 4 место во Русија ,а оваа сезона се на мизерното 11 :facepalm: а доколку сакаат да го повторат ланскиот успех мора да почнуваат да тепат противници особено аутсајдери во случајот Аланиа кој нема победа во тековното првенство во гости или само 2 освоени бод. на гостинска територија. Курањи најдобар стрелец им е задниве 2 сезони, оваа гледам само 1 гол има даено(ако е точно у википедија) редно е да проработи во вистински момент.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.747
Поени од реакции
6.691
Иначе за колку ти беше пуштено тоа 2/8, и мин. макс добивка колку ти беше?
Па имав и 4 фикса кои правеа заедно 3.4 коеф и уплата ми беше 72 денари. Добивка минимална 100, максимална 4000 и кусур не памтам сега, веќе е в канта ливчето :D
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.608
15 utakmici.jpg

Еве од минатиот викенд, сеа баш глеам сите други си влегле после Звезда и нивната намештаљка... иако водеа 1-0 до 70 и некоја минута...

Еве ви 30 квота за викендов, онака лежерно одбрано :)

60.jpg
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
А ни Челзи против Ливерпул.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Еве од минатиот викенд, сеа баш глеам сите други си влегле после Звезда и нивната намештаљка... иако водеа 1-0 до 70 и некоја минута...
не беше сине местена..минатат недела само таа ме падна за многу пари и кога видов судијата каков пенал свирна за Јагодина и тогаш сфатив дека чоекот си има писхички проблем..и веројатно после таа утакмица ќе го однесат во душевна болница..инаку илјада шанси имаа ѕвезда ама не сакаше да влези топката
 

Kajgana Shop

На врв Bottom