Tип на денот (Читај правила во прв пост)

А

Анноун

Гостин
Знаев. Сега ќе предаде глумецот Типсаревиќ . Му се врти ли , што глуми којзнае. Како може овој да не го казнат 2 години да не игра тенис, ќе му ибам местачот српски .
--- надополнето: 2 ноември 2012 во 18:12 ---
Знаев. Сега ќе предаде глумецот Типсаревиќ . Му се врти ли , што глуми којзнае. Како може овој да не го казнат 2 години да не игра тенис, ќе му ибам местачот српски .
ахахах , 4-1 и 40-0 и предава. шо убаво го исвиркаа. куртон српски !
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
ако го играв во некоја локална во мкд ќе го умрев од пцуење вака го фаќам на коефициентот..нема да има казна ќе смислат нешто
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Леле ако неам добивка:mad: има све да му е**м и она шо го гледат од на трибини особено.Во Бетсити играно е проблемот е шо ја играв во живо не го стигнав првиот гем.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.604
Поени од реакции
110.307
Вечерва Хјустон 2ка со хендикеп....и чиста 2ка можете ако сакате, веќе кога ја даваат на поклон кладилнициве.
Ја Кливленд-Чикаго ја бркам на изненадување, Чикаго без Роуз се а од друга страна Ирвинг, Варежао и останатите се исклучително мотивирани оваа сезона да се докажат што е можно повеќе.
2.20 е во Копачка.
П.с. Давајте мислења утре за Дортмунд, ме плаши Штудгарт во добра форма се, а и лани 4-4 изиграа на Вествален.
--- надополнето: 2 ноември 2012 во 18:18 ---
Леле ако неам добивка:mad: има све да му е**м и она шо го гледат од на трибини особено.Во Бетсити играно е проблемот е шо ја играв во живо не го стигнав првиот гем.
Во Бет Сити мислам дека се рачуна како добитно ливчето, само ако предаде пред да почне мечот тогаш е коефициент 1, бар така мислам али провери си за секој случај.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Еден добар сингл за денеска, Хелмонд - Камбур 1 (Холандија 2 лига)
И јас ја гледав оваа прееска. Со искучок на една утакмица (нерешено) ми се чини дека овие играат 3 за 3 веќе 3-4 сезони наназад
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Ја Кливленд-Чикаго ја бркам на изненадување, Чикаго без Роуз се а од друга страна Ирвинг, Варежао и останатите се исклучително мотивирани оваа сезона да се докажат што е можно повеќе.
2.20 е во Копачка.
П.с. Давајте мислења утре за Дортмунд, ме плаши Штудгарт во добра форма се, а и лани 4-4 изиграа на Вествален.
--- надополнето: 2 ноември 2012 во 18:18 ---

Во Бет Сити мислам дека се рачуна како добитно ливчето, само ако предаде пред да почне мечот тогаш е коефициент 1, бар така мислам али провери си за секој случај.
Дортмунд 3+ @1.45 подобро отколку 1
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
На гости против Хамбург колку требаше да биде?
Јас иначе фудбалот го прескокнав денес, идам само на НБА.

Бостон-Милвоки -196,5
Шарлот (+6) - Индиана 2
Голден Стејт - Мемфис +191,5
Њу Јорк - Мајами +197,5
Феникс - Детроит 1
Нека не те залажува првата утакмица. Реално Хјустон нема ни приближно добар ростер како што има Атланта. Очекувам Атланта да ги испердаши со 10+ разлика.
Тешко Њу Јорк плуска денес. голема е границава .. до 193 може максимум .
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ја Кливленд-Чикаго ја бркам на изненадување, Чикаго без Роуз се а од друга страна Ирвинг, Варежао и останатите се исклучително мотивирани оваа сезона да се докажат што е можно повеќе.
2.20 е во Копачка.
П.с. Давајте мислења утре за Дортмунд, ме плаши Штудгарт во добра форма се, а и лани 4-4 изиграа на Вествален.
--- надополнето: 2 ноември 2012 во 18:18 ---

Во Бет Сити мислам дека се рачуна како добитно ливчето, само ако предаде пред да почне мечот тогаш е коефициент 1, бар така мислам али провери си за секој случај.
Абе без Роуз се тоа да, ама неможе Ирвинг сам да се носи со цела екипа на Чикаго.
Јас мислам дека е чиста 2ка.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Вечер Бостон-Милвоки ми е зицер за минус..не ми се верува повеќе од 196 коша да паднат..невозможно според мене но кошарка е
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.201
Поени од реакции
14.514
Член од
16 октомври 2011
Мислења
371
Поени од реакции
408
Што викате да ставим Челзи, Сити и Атлетико Мадрид на 1000 ?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.604
Поени од реакции
110.307
Абе без Роуз се тоа да, ама неможе Ирвинг сам да се носи со цела екипа на Чикаго.
Јас мислам дека е чиста 2ка.
Кхмм, можно е, затоа реков и на изненадување идам. Ипак почеток на сезона е, а 90% од тимовите не се уиграни како што треба.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom