Обложување на нет

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Поднесов апликација пред недела ипол за Виза електрон во НЛБ тутунска. Идам сеа да си ја зеам, и таму ми даваат само маестро, а ми вика за виза електрон требало дополнително да се пополни барање и за таа картичка се плаќало членарина. Јас колку што знам требаше двете картички да ми ги дадат. Некој поупатен во ова?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Поднесов апликација пред недела ипол за Виза електрон во НЛБ тутунска. Идам сеа да си ја зеам, и таму ми даваат само маестро, а ми вика за виза електрон требало дополнително да се пополни барање и за таа картичка се плаќало членарина. Јас колку што знам требаше двете картички да ми ги дадат. Некој поупатен во ова?
Се плаќало сега и јас така разбрав.. јас ја зедов без пари пред 2 години ..
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Поднесов апликација пред недела ипол за Виза електрон во НЛБ тутунска. Идам сеа да си ја зеам, и таму ми даваат само маестро, а ми вика за виза електрон требало дополнително да се пополни барање и за таа картичка се плаќало членарина. Јас колку што знам требаше двете картички да ми ги дадат. Некој поупатен во ова?
Па пробај со таа картичка треба да може..
 
Член од
6 август 2010
Мислења
461
Поени од реакции
79
sakam sega da otvaram akount, na bwin igrav izgubiv 10 evra pa sega ne mi dozvoluva pak da staam pari ne znam zosto.. Ali baram nekoj podobar sajt posto na bwin ne dobiv ni podarok ni nisto a gledam po fejsbuk celo vreme reklamiraat deka ako stais 10/15/20 evra dobivas po 20 evra gratis ova ona, pa aj ako moze nekoj poupaten da kaze nesto vo vrska so ova ?
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.553
Поени од реакции
1.813
sakam sega da otvaram akount, na bwin igrav izgubiv 10 evra pa sega ne mi dozvoluva pak da staam pari ne znam zosto.. Ali baram nekoj podobar sajt posto na bwin ne dobiv ni podarok ni nisto a gledam po fejsbuk celo vreme reklamiraat deka ako stais 10/15/20 evra dobivas po 20 evra gratis ova ona, pa aj ako moze nekoj poupaten da kaze nesto vo vrska so ova ?

мислам дека даваат бонус на бет365 сеуште, колку ставиш, толку добиваш, но најмногу до 100 евра/фунти.

инаку да ти кажам искрено, јас имам сметка на бет365, играм таму веќе година дена, но синоќа отворив сметка на вилијам хил и да ти кажам дека имат повисоки коефициенти од бет365, поголема понуда, а има и помош во кладењето.

според мене вилијам хил е подобра од бет365. други не сум пробал.
 
Член од
6 август 2010
Мислења
461
Поени од реакции
79
мислам дека даваат бонус на бет365 сеуште, колку ставиш, толку добиваш, но најмногу до 100 евра/фунти.

инаку да ти кажам искрено, јас имам сметка на бет365, играм таму веќе година дена, но синоќа отворив сметка на вилијам хил и да ти кажам дека имат повисоки коефициенти од бет365, поголема понуда, а има и помош во кладењето.

според мене вилијам хил е подобра од бет365. други не сум пробал.
posto celo vreme gledam niz fejsbuk vakvi sranja, bonus ova ona, pa koga otvoriv akaunt na bwin ne dobiv nisto, pa mislev deka bas jas sum bil malerot :icon_lol: pa mislev da pobaram nekoja informacija i od vas, nekoj sajt..

inaku fala :)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
sakam sega da otvaram akount, na bwin igrav izgubiv 10 evra pa sega ne mi dozvoluva pak da staam pari ne znam zosto.. Ali baram nekoj podobar sajt posto na bwin ne dobiv ni podarok ni nisto a gledam po fejsbuk celo vreme reklamiraat deka ako stais 10/15/20 evra dobivas po 20 evra gratis ova ona, pa aj ako moze nekoj poupaten da kaze nesto vo vrska so ova ?
Можно е од банката да ти имат блокирано да депозираш. На еден мој другар така му напраја. Јас до сега немам проблеми од НЛБ
 
Член од
6 август 2010
Мислења
461
Поени од реакции
79
Можно е од банката да ти имат блокирано да депозираш. На еден мој другар така му напраја. Јас до сега немам проблеми од НЛБ
Mozebi toa, ja sum korisnik na UNI banka, ali samo sto otvoriv akount na bet365 i mi pustija i bonus vo vrednost na depozitot, zborev i so eden drugar nemal dosega problemi so ovoj sajt, pa da ja probame srekata i tuka :D
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
На бвин повлекував пари на картичка од УНИ банка и секогаш стигаа за точно 2 дена..
сега повлеков на Тутунска и еве трет ден ги нема, некој шо повлекувал нека каже за колку време стигаат на картичка од Тутунска..
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
На бвин повлекував пари на картичка од УНИ банка и секогаш стигаа за точно 2 дена..
сега повлеков на Тутунска и еве трет ден ги нема, некој шо повлекувал нека каже за колку време стигаат на картичка од Тутунска..
На мене од Бет365 парите ми стигат за 2 дена на картичка од Нлб,а за Бвин не знам за колку стигат....
На бет ат хоме ми стигаа па за 5 дена парите... се е до кладилницата али ке ти стигнат не му се секирај...;)
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
На мене од Бет365 парите ми стигат за 2 дена на картичка од Нлб,а за Бвин не знам за колку стигат....
На бет ат хоме ми стигаа па за 5 дена парите... се е до кладилницата али ке ти стигнат не му се секирај...;)
само нека продолжат да ти стигат (y)
(Го подобруваш девизниот прилив во РМ) :rolleyes::D
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
На бвин повлекував пари на картичка од УНИ банка и секогаш стигаа за точно 2 дена..
сега повлеков на Тутунска и еве трет ден ги нема, некој шо повлекувал нека каже за колку време стигаат на картичка од Тутунска..
3-5 работни дена се чека најчесто 3.
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
само нека продолжат да ти стигат (y)
(Го подобруваш девизниот прилив во РМ) :rolleyes::D
Ако играш паметно ке стигат ако не ке праеш депозит наместо теглене...Позз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom