Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.235
Поени од реакции
21.076
Оваа ја имав прво пишано, но ја избришав. Сумлива ми беше. Изгледа привлечна за пишување, убав коефициент и се'... И кога ќе ги погледнеш италијанските, прво таа ја забележуваш. Според некоја таква логика, помислив дека ќе има голема уплата, а италијанци ко италијанци, сите ги знаеме што ѓубриња се :). И ете вистина.. ја свртеа од 2:0.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.235
Поени од реакции
21.076
Арсенал ГГ3+
Монако ГГ
Валенсија 2
Барселона 2
Мајнц 1

Коефициент (SportLife): 8.84
Опа гангам стајл! :icon_lol:

Забеганиве од SportLife ми ја пишале Монако со 1.95 коефициент за ГГ.. а 1.7 мислам беше во билтенот. Имале вишок пари за давање!

Значи, матер им ебав на кладилнициве, во страшна серија сум. Вечерва 2460 ден. добивка. Еден тикет само, за 250 ден. уплатен.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.836
Поени од реакции
111.490
Ако имаш друг пат кажи ја и кажи дека не си сигурен па ние ќе се мислиме после колку да ставаме ;)
Искрено не знам кој му ги кажува на дечково, еве оваа се погодило да испадне ама 99% од ваквите “дојави“ не испаѓаат. Мора да сфатите дека вистинските дојави не ги знаеме ние обичните смртници, тие ги знаат само одреден круг на луѓе и тоа не излегува надвор од тој круг бидејќи се работи за мафија и секој сака да си го чува газот. Така да јас најмалце верувам на вакви лажни дојави, тоа е само млатење слама во празно.
 
L

Löwe

Гостин
Што мислите за Утре
Зулте Варегам 1
Клуб Бриж 2
Ќе ги биде ? И двете имаат по 1.75
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Што мислите за Утре
Зулте Варегам 1
Клуб Бриж 2
Ќе ги биде ? И двете имаат по 1.75
И јас разгледував за утре, ако ми влезе ливчево за НБА шо ми е ноќеска, со ќарот одам на овие две плус некоја од шпанскиот куп, да направам некој 4-5 коефициент.
 
L

Löwe

Гостин
И јас разгледував за утре, ако ми влезе ливчево за НБА шо ми е ноќеска, со ќарот одам на овие две плус некоја од шпанскиот куп, да направам некој 4-5 коефициент.
Jaс си викам, Двеве, + Интер Јуве Лацио 1, и Наполи Х2, само нз некако белгискиве ми се сумливи затоа прашувам мислења.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.836
Поени од реакции
111.490
Што мислите за Утре
Зулте Варегам 1
Клуб Бриж 2
Ќе ги биде ? И двете имаат по 1.75
Зулте може и да киксне утре, многу заредија тие, глеам имаат исто бодови и со Андерлехт и Бриж така да што е до мене јас би ги избегнал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom